Jdi na obsah Jdi na menu
 


Modellbrno, Brno, 16.-17.6.2017

Radim Šrom

Oceněný model - H3 Vojenská technika obrněná "Ready to Fight" 1:35 - T-55

 

Modelbranní, Znojmo, 10.6.2017

Jiří Chmelík

Oceněný model - C2 Vojenská technika junioři 17-19 let - FlakPz.38(t) Gepard

Radim Šrom

Oceněný model - D6 Vojenská technika 1:35 a větší - T-55

Milan Doležal

Oceněný model - D8 Civilní technika - Škoda ŠL-11

 

Obránci vlasti 2017, Nižnyj Novgorod, Rusko, květen 2017

Jiří Chmelík

1.místo - Tanky v měřítku 1:35 do roku 1922 (15-18 let) - FT-17

2.místo - Tanky v měřítku 1:35 po roce 1945 (15-18 let) - T-55

 

Modelsalon, Čáslav, 6.5.2017

Radim Šrom

Oceněný model - F2 Figurky a busty - SS kulometník

 

O Štít Města Jihlavy, 25.3.2017

Radim Šrom

3.místo - S10 - pásová a kolopásová technika 1:35 - Tiger II

Milan Doležal

3.místo - S22 - ostatní - Škoda ŠL-11

 

Hradecký lev, Hradec Králové, 28.1.2017

Radim Šrom

Draganova Velká Vlastenecká Válka (sovětská bojová technika WWII 1/35) - T-34

 

Českotřebovský Vehikl, Česká Třebová, 12.11.2016

Radim Šrom

Českotřebovský vehikl - nejlepší model bojové techniky - T-72

 

Memoriál Gerharda Bratrschovského, Jihlava, 22.10.2016

Radim Šrom

2.místo - II.a senioři technika 1:35 - Ferdinand

2.místo - cena diváků technika - Ferdinand

Petr Šourek

2.místo - II.c senioři technika 1:72 - Einheits Diesel

"O nejlepšího Mezka" - Bf 109G-10

Jaroslav Voráček

"Letadlo československých pilotů" - Spitfire Mk.IXc

 

eDay, Praha, 24.-25.9.2016

Radim Šrom

Oceněný model - Hobby vojenská technika pásová s otočnou věží 1:35 - T-34

Oceněný model - Hobby vojenská technika polopásová a ostatní pásová 1:35 - JSU-122

Jiří Chmelík

3.místo - Masters II.a pozemní vojenská technika 1:39 a větší - T-55

 

Pilsenkit, Plzeň, 3.9.2016

Radim Šrom

Oceněný model - 1:35 tanky, pásová vozidla "Ready to Fight" - T-34

Oceněný model - 1:35 polopásová, kolová vozidla "Ready to Fight" - BA-64

Petr Šourek

Oceněný model - 1:72 letadla vrtulová "Ready to fly" - Bf 109G-10

 

Kitsalon Nymburk, 18.6.2016

Radim Šrom

Oceněný model - Vojenská technika "Ready to Fight" 1:35 - JSU-122

Cena Síra Hobby - JSU-122

Cena IPMS Nymburk "Vehikl v zimní kamufláži" - T-34/76

Jaroslav Voráček

Oceněný model - Vrtulníky 1:72 a menší - RACA Hughes

 

Memoriál Zdeňka Bořka, Červený Kostelec, 23.4.2016

Jaroslav Voráček

3.místo - Éra malá do 1/72 - D-520C.1

 

Model Karviná, 9.4.2016

Jiří Chmelík

2.místo - bojová technika 1:48 a větší II.a+b - T-55

Milan Doležal

2.místo - bojová technika 1:72 II.c - Pz.IV Aufs. J

 

O Štít města Jihlavy, 26.3.2016

Jiří Chmelík

1.místo - S10 pásová a kolopásová vozidla 1:35 - M2A3 Bradley

1.místo - S11 kolová vozidla 1:35 - MAZ 543 + Scud

Michal Jaroš

2.místo - S16 civilní vozidla bez rozdílu měřítek - Tatra 815 NTH

3.místo - S9 vrtulníky 1:72 a menší - HC-102

Milan Doležal

2.místo - S22 ostatní - Zetor 25 + kompresor

Jaroslav Voráček

3.místo - S1 letadla 1:32 a větší - Bf 109G-14/R2

 

Panthers Cup, Praha, 19.3.2016

Jiří Chmelík

3.místo - bojová technika mládež 14-18 (včetně) - MAZ 543 + Scud

Radim Šrom

Cena KPM Mariánské Lázně - Grille Ausf.M

 

Brněnec, 5.3.2016

Jiří Chmelík

Cena za nejlepší model techniky z Pouštní bouře - MAZ 543 + Scud

 

Malá Pardubická, Pardubice, 20.2.2016

Radim Šrom

Oceněný model - bojová technika 1:35 - kolová, kolopásová - SdKfz. 250/9 Neu

Oceněný model - bojová technika 1:35 - pásová - T-34

Petr Šourek

Oceněný model - bojová technika 1:72 - kolová, kolopásová - Horch 108 Type 40

Jiří Chmelík

Oceněný model - bojová technika 1:35 - kolová, kolopásová - MAZ 543 + Scud

 

Jihočeský kapr, České Budějovice, 28.11.2015

Jiří Chmelík

1.místo - velká bojová technika 1:48 a větší - junioři 16-18 - FT-17

Cena firmy Eduard - MAZ 543 + Scud

Radim Šrom

2.místo - velká bojová technika 1:48 a větší - senioři - M4A1

 

Českotřebovský Vehikl, 14.11.2015

Milan Doležal

3.místo - bodovací soutěž bojová technika 1/72 a menší - sWS

 

Telford, Velká Británie, 6.-8.11.2015

Jiří Chmelík

Gold Medal - 1/47 Scale and Larger (after 1945) ASD - M2A3 Bradley

 

Memoriál Gerharda Bratrschovského, Jihlava, 24.10.2015

Radim Šrom

1.místo - II.a technika 1:35 - M4A1

2.místo - cena diváků technika - M4A1

3.místo - II.a technika 1:35 - BT-7

3.místo - cena diváků dioramata - Kursk 1943

Jiří Chmelík

1.místo - II.a technika 1:35 kadeti - FT-17

 

eDay, 26.-27.9.2015

Dušan Šimek

Oceněný model - MA HOBBY Ponorky - U-48

 

Modellbrno, 20.6.2015

Jiří Chmelík

Oceněný model - B3 pozemní technika 1/35 junioři - M2A3 Bradley

Radim Šrom

Oceněný model - H3 pozemní technika 1/35 ready to fight - Pz.Kpzfw.IV Ausf.D

 

Modelsalon Čáslav, 30.5.2015

Dušan Šimek

Oceněný model - L6 Vrtulová letadla 1:48 ready to fly - Bf 109G-6

Memoriál Václava Humla (nejlepší Bf 109) - Bf 109G-6

Radim Šrom

Oceněný model - T9 Bojová technika kolopásová 1:35 - Sd.Kfz.250/9 Neu

Cena Síra Hobby - T-34

Petr Šourek

Oceněný model - L10 Civilní letadla bez rozdílu měřítka - M 35b

 

Modelbraní Znojmo, 16.5.2015

Jiří Chmelík

Oceněný model - C5 technika 1:35 - M2A3 Bradley

 

Mistrovství ČR mládeže, Kopřivnice, 2.-3.5.2015

Jiří Chmelík

1.místo MISTR ČR II.a kadeti technika 1:35 - T-55

 

Beskyd Model Kit Show, Kopřivnice, 2.-3.5.2015

Jiří Chmelík

Oceněný model - vojenská technika pásová 1:40 a větší - Sd.Kfz.6 Diana

 

O Štít města Jihlavy, 28.3.2015

Petr Šourek

1.místo - S4 letadla vrtulová a bezmotorová 1:72 - Heinkel He 177A-5

3.místo - S15 kolová vozidla 1:72 - Phänomen Granit 25H

Milan Doležal

1.místo - S16 civilní vozidla bez rozdílu měřítek - Fortschritt E-512

Dušan Šimek

1.místo - S21 lodě - U-48

Daniel Šimák

3.místo - S23 papírové modely - Shanghai WFC

 

Panthers Cup, 21.3.2015

Petr Šourek

3.místo - B8 kolová a kolopásová technika 1/72 detail kit - Einheitsdiesel Kfz.62

Jiří Chmelík

3.místo - BB Bojová technika mládež 14-18 let - T-55

 

Brněnec, 7.3.2015

Jiří Chmelík

oceněný model -  II.a senioři - T-55

Leoš Licha

Cena za nejlepší spojenecký letoun z roku 1945 - Jak-9K

 

Mariánské Lázně, 21.2.2015

Jiří Chmelík

oceněný model - Kadeti - pozemní vojenská technika 1/48 a 1/35 - T-55

Milan Doležal

Cena práce - Fortschritt E512

Petr Šourek

Nejčistěji zpracovaný model - Křišťál - Heinkel He 177A-5

 

Českotřebovský vehikl, 15.11.2014

Jiří Chmelík

2.místo - bodovačka bojová technika 1:48  a větší - T-55

oceněný model - bojová technika 1:48 a větší kolová a kolopásová - Sd.Kfz.6 Diana

Petr Šourek

oceněný model - letadla 1/72 a menší vrtulová - Heinkel He 177A-5

 

Memoriál Gerharda Bratrschovského, Jihlava, 25.10.2014

Dušan Šimek

1.místo - I.b letadla 1:48 - Messerschmitt Bf 109G-6

Putovní pohár letadla - Messerschmitt Bf 109G-6

"O nejlepšího mezka" - Messerschmitt Bf 109G-6

"Letadlo československých pilotů" - Messerschmitt Bf 109G-6

Jiří Chmelík

1.místo - II.a technika 1:35 kadeti - T-55

1.místo - cena diváků technika - T-55

Putovní pohár technika - T-55

Radim Šrom

1.místo - II.a technika 1:35 - Tiger I Ausf.E

2.místo - II.a technika 1:35 - Flakpanzer 38t

3.místo - cena diváků technika - Flakpanzer 38t

Petr Šourek

1.místo - I.c letadla 1:72 - Heinkel He 177A-5

2.místo - cena diváků letadla - Heinkel He 177A-5

 

Písnice Model Open, 18.10.2014

Jiří Chmelík

1.místo - velká bojová technika 1:48 a větší - junioři 16-18 let včetně - T-55

3.místo - velká bojová technika 1:48 a větší - junioři 16-18 let včetně - Sd.Kfz.6/3 Diana

Cena WWP - T-55

Petr Šourek

2.místo - malá letadla 1:72 a menší - senioři - Heinkel He 177A-5

 

Kitsaloon Nymburk, 28.6.2014

Radim Šrom

Cena "Winter Camo" - StuG.III Aufs.F/8

 

Mistrovství ČR žáků, Mariánské Lázně, 21.6.2014

Jiří Chmelík

1.místo - Pozemní vojenská technika IIa - Sd.Kfz. 6/3 Diana

 

Zlínkit, Zlín, 14.6.2014

Jiří Chmelík

1.místo - Technika 1/35 a větší - Sd.Kfz.6/3 Diana

 

Modelbraní, Znojmo, 17.5.2014

Jiří Chmelík

Oceněný model - B5 technika 1:35 děti 13-16 let - Sd.Kfz.6/3 Diana

Cena ředitelky DDM Znojmo - Sd.Kfz.6/3 Diana

Petr Šourek

Oceněný model - D1 letadla 1:72 dospělí - Messerschmitt Me 410A-1

 

O Štít města Jihlavy, 22.3.2014

Jiří Chmelík

3.místo - S10 pásová a kolopásová technika 1:35 - Sd.Kfz.6/3 Diana

 

Pardubický Kit Salon, 15.2.2014

Jiří Chmelík

1.místo - technika 1/35 kolopásová basic - Sd.Kfz.6/3 Diana

 

Českotřebovský vehikl, 16.11.2013

Jiří Chmelík

2.místo - bojová technika 1/48 a větší bodovací soutěž - Sd.Kfz.6/3 Diana

 

Memoriál Gerharda Bratschovského, Jihlava, 26.10.2013

Radim Šrom

1.místo - technika II.a - Grille Ausf.H

2.místo - technika II.a - Pz.Kpfw.III Ausf.H

3.místo - cena diváků technika - Grille Ausf.H

Jiří Chmelík

1.místo - technika II.a kadeti - Sd.Kfz.6/3 Diana

1.místo - cena diváků technika - Sd.Kfz.6/3 Diana

Petr Šourek

3.místo - technika II.c - Wirbelwind

3.místo - cena diváků letadla - Messerschmitt Me 410A-1

Luboš Vaňha

O nejlepšího Mezka - Bf 109E

 

Křenovice, 19.10.2013

Jiří Chmelík

2.místo - technika 1:35 - Sd.Kfz. 6/3 Diana

 

Kaplice, 5.10.2013

Jiří Chmelík

Oceněný model - vojenská technika 1:71 a menší - Sd.Kfz. 6/3 Diana

Milan Doležal

Oceněný model - vojenská technika 1:72 a větší - Pz.IV Ausf.J

 

Modelbraní, Znojmo, 18.5.2013

Jiří Chmelík

Oceněný model - B5 technika 1:35 a větší děti 13-16 let - Pz.Kpfw.38(t) Ausf.G

Oceněný model - B5 technika 1:35 a větší děti 13-16 let - T-34/76

Cena modelářského klubu Gorale Goat Club - Pz.Kpfw.38(t) Ausf.G

 

Modelsalon Čáslav, 4.5.2013

Jiří Chmelík

2.místo - B2 bojová technika všech měřítek děti 11-15 let - Pz.Kpfw.38(t) Ausf.G

Cena pro nadějného modeláře - Pz.Kpfw.38(t) Ausf.G

Milan Doležal

3.místo - H2 bojová technika pásová a polopásová 1:72 - Pz.IV Ausf.J

 

Kopřivnice, 4.-5.5.2013

Milan Voráček

2.místo - L8 vrtulníky všechna měřítka - AB 47 G.2

Cena "Moravský knipl" - AB 47 G.2

Jaroslav Voráček

3.místo - L1 letadla vrtulová 1:61 a menší - Bf 109F-4

 

O Štít města Jihlavy, 23.3.2013

Jaroslav Voráček

2.místo - S5 letadla 1:72 rozkrytovaná - Bf 109F-4

3.místo - S19 dioramata 1:72 - Dejte si záležet....

Martin Kacafírek

1.místo - S18 dioramata 1:48 - Benzín

2.místo - cena diváků letadla - Miles Magister

Jiří Knitl

3.místo - S20 busty a figurky - Werner Mölders

Cena "Pra Pra Cup - KPM Mariánské Lázně" - Avia Bk.11

Milan Doležal

1.místo - S14 pásová a kolopásová vozidla 1:72 - Pz.IV Ausf.J

Radim Šrom

2.místo - S10 pásová a kolopásová vozidla 1:35 - Sd.Kfz.138/1 Grille

 

Panthers Cup, Praha, 16.3.2013

Milan Doležal

1.místo - E2 automobily civilní - Robur LO/LD 2500

Jiří Chmelík

3.místo - BA bojová technika do 15 let - PzKpfw. 38t Ausf.G

 

Mariánské Lázně, 2.2.2013

Milan Doležal

oceněný model - civilní technika - Robur LO/LD 2500

oceněný model - vojenská technika 1/72 - Pz.Kpfzw.IV Ausf.J

Cena J.Vály za nejlepší podložku - Pz.Kpfzw.IV Ausf.J

Petr Šourek

oceněný model - letadla 1/72 - Messerschmitt Me 410B-2

 

Českotřebovský vehikl, 10.11.2012

Milan Doležal

3.místo - bodovačka technika 1/72 - Sd.Kfz.138/1 Ausf.H

oceněný model - bojová technika 1/72 pásová - Pz.Kpfzw. IV Ausf. J

oceněný model - civilní a závodní auta - Robur LO/LD 2500

Jiří Chmelík

2.místo - bodovačka technika 1/35 žáci - T-34/76

oceněný model - bojová technika žáci - Sd.Kfz.11

Jiří Knitl

Českotřebovská drátěnka - Siemens Stuckert D.III

 

Memoriál Gerharda Bratrschovského, Jihlava, 20.10.2012

Milan Doležal

1.místo - II.c technika 1/72 - Sd.Kfz.138/1

3.místo - II.c technika 1/72 - Pz.Kpzwf.IV Ausf.J

Jaroslav Voráček

O nejlepšího mezka - Bf 109F-4

1.místo - cena diváků letadla - Bf 109F-4

Jiří Chmelík

1.místo - II.a technika 1/35 kadeti - T-34/76

Jiří Knitl

3.místo - I.b letadla 1/48 - Avia S-199

 

Kaplice, 6.10.2012

Milan Doležal

oceněný model - technika 1/72 - Sd.Kfz. 138/1

oceněný model - diorama - A4/V2

oceněný model - civilní vozidla - Robur

 

Modelsalon, Čáslav, 21.4.2012

Milan Doležal

1.místo - H2 bojová technika 1/72 pásová a kolopásová - Sd.Kfz. 138/1

3.místo - CMK liga technika 1/72 standard - Sd.Kfz.138/1

Milan Voráček

2.místo - E4 vrtulníky 1/48 a větší - OH-13

Jaroslav Voráček

2.místo - D3 proudová letadla 1/72 - Fiat G-91 PAN

Petr Šourek

3.místo - H1 bojová technika 1/72 kolová - Tatra T-57K

 

O Štít města Jihlavy, 24.3.2012

Milan Doležal

2.místo - S22 ostatní - A4/V2

 

Pardubický Kit Salon, 11.2.2012

Milan Doležal

1.místo - dioramata technika 1/72 - A4/V-2

Cena Agama - Sd.Kfz. 138/1

 

Českotřebovský Vehikl, Česká Třebová, 12.11.2011

Jiří Knitl

Oceněný model - diorámy 1/48 a větší - Fokker Dr.I

Českotřebovská drátěnka - Morane Saulnier Typ I

Memoriál Franty Loskota - Fokker E.V

Milan Doležal

3.místo - bojová technika 1/72 a menší - bodovačka - Sd.Kfz. 138M

Petr Šourek

Oceněný model - letadla trysková 1/72 a menší - Heinkel He 178V-1

 

Memoriál Gerharda Bratrschovského, Jihlava, 22.10.2011

Radim Šrom

1.místo - technika IIa - T-55A

1.místo - cena diváků technika - T-55A

3.místo - technika IIc - Brummbär

Milan Doležal

2.místo - technika IIc - Sd.Kfz. 138M

 

Beskyd Model Kit Show, Kopřivnice, 7.-8.5.2011

Michal Jaroš

2.místo - L6 vrtulníky všechna měřítka - VS-300

 

Kit Saloon Čáslav, 30.4.2011

Jaroslav Voráček

Mixér 2011 - Cena Milan Pospíšila - Robinson R-22

Memoriál Václava Humla - Bf 109E-4

Leoš Licha

3.místo - D5 vrtulníky 1/72 - Bell 476

 

O Štít města Jihlavy, 26.3.2011

Milan Doležal

3.místo - S14 pásová a kolopásová vozidla 1/72 - Klub štváčů (kolekce Hetzerů)

Jaroslav Voráček

Cena Svazu letců ČR - Spitfire Mk.IA

 

Pardubický Kit Salon, 26.2.2011

Milan Doležal

1.místo - civilní vozidla nákladní 1/43 a menší - Phänomen Granit

1.místo - technika pásová detail 1/72 a menší - Klub štváčů (kolekce Hetzerů)

Petr Šourek

1.místo - civilní vozidla osobní 1/43 a menší - VW Type 60

 

Hradecký Lev, Hradec Králové, 29.1.2011

Petr Šourek

2.místo - civilní auta osobní - VW Type 60

 

Vánoční cena Uherské Hradiště, prosinec 2010

Jaroslav Voráček

1.místo - A3 vrtulníky 1:72 - OH-13S

3.místo - A2 proudová letadla 1:72 - BAe T.1 Hawk

Milan Voráček

1.místo - A2 proudová letadla 1:72 - L-39C Albatros

Milan Doležal

2.místo - D1 bojová technika 1:72 - Kolekce Hetzerů

Leoš Licha

Cena Pavla Models - Spitfire XVIe

 

Memoriál Gerharda Bratrschovkého, Jihlava, 23.10.2010

Jaroslav Voráček

3.místo - letadla Ib - Bf 109E-4/B

O nejlepšího mezka - Bf 109E-4/B

Radim Šrom

1.místo - technika IIa - Jagdpanther

3.místo - technika IIa - M1A1

3.místo - cena diváků - technika - M1A1

Milan Doležal

2.místo - technika IIc - Hetzer vyprošťovací

Petr Šourek

3.místo - technika IIc - VW Type 60

 

Kaplice, 9.10.2010

Milan Doležal

2.místo - vojenská technika 1:72 a menší - Kolekce Hetzerů

Petr Šourek

3.místo - civilní auta, lodě a ostatní - VW Type 60

Milan Voráček

Cena AGAMA - Kolekce cvičných letadel

Jaroslav Voráček

Cena MPP Computer - OH-13S

 

Modelbraní 2010, Znojmo, 15.5.2010

Jaroslav Voráček

2.místo - D1 letadla - OH-13S

 

Beskyd Model Kit Show, Kopřivnice, 8.-9. 5. 2010

Michal Jaroš

2.místo - L6 Vrtulníky - HC-2

3.místo - L6 Vrtulníky - SO.1221 Djinn

2.místo - EU1 modely letadel - HC-2

Cena Moravský knipl - kolekce vrtulníků

Jiří Knitl

3.místo - F3 Figurky - busty - Pirát

 

O Štít města Jihlavy, 27.3.2010

Jiří Knitl

2.místo - S18 dioramata 1:48 - Hansa Brandenburg D.1

3.místo - S7 civilní letadla - Corben Super Ace

Cena Pavla Slavíka "Nejlepší letecký školák" - DH-82 Tiger Moth

Michal Jaroš

1.místo - S9 vrtulníky 1:72 - Chinook HC.1

Jaroslav Voráček

3.místo - S9 vrtulníky 1:72 - OH-13S

Petr Šourek

3.místo - S22 ostatní - V2 + Vidalwagen  

 

Kit Saloon Nymburk 2009

Jiří Knitl

Cena IPMS Nymburk "Captured airfraft" - Bf 109G-6

 

Memoriál Gerharda Bratrschovkého 2009, Jihlava

Jaroslav Voráček

3.místo - letadla Ib 1/48 - MS-406

Martin Kacafírek

2.místo - technika IIa 1/35 - Sd.Kfz.234/1

Radim Šrom

1.místo - technika IIa 1/35 kadeti - Hetzer

Milan Doležal

1.místo - technika IIc 1/72 - Jagdtiger

Petr Šourek

3.místo - cena diváků letadla - Ar 240C-0

 

 

Velká cena Mladé Boleslavi 2009

Petr Šourek

2.místo - L1 Letadla "Ready to Fly" 1:72 -  Arado Ar 240C

2.místo - CMK liga Standard kit letadla 1:72 - Arado Ar 240C

3.místo - CMK liga Detail kit letadla 1:72 - Messerschmitt M 35b

Radim Šrom

Bramborák - T3 Technika 1/35 - Pz.IVG

 

Modellbrno 2009

Petr Šourek

nejlepší model - civilní letadla 1:72 - Messerschmitt M 35b

Jiří Knitl

Cena KPM Mariánské Lázně za nejlepší model z historické stavebnice - Avia Bk.11

 

Kit Show Vysočiny, Havlíčkův Brod, 2009

Jiří Knitl

1.místo - letadla 1:32 - Sopwith Camel

2.místo - proudová letadla 1:48 - MiG-21MF

2.místo - vrtulová letadla 1:48 - MiG-3

1.místo - vrtulníky  - Mil Mi-2

 

Novopacký šutrák, 2009

Petr Šourek

1.místo - A14 létající stroje (větroně, balony, sportovní,..) - Messerschmitt M 35b

Pavel Slavík

3.místo - A17 sbírka letadel - Křídla zkázy a naděje

 

Kopřivnice 2009

Michal Jaroš

2.místo - vrtulníky - VS-300

1.místo - pohár EU - letadla 1/72 - Schweizer S-300C

3.místo - pohár EU - letadla 1/72 - Wessex HC.2

Jiří Knitl

4.místo - pohár EU - letadla 1/48 - Hawker Tempest

Pavel Slavík

Cena za expozici nášivek

KPM Jihlava

Cena za klubovou expozici

 

Model Salon Čáslav 2009

Michal Jaroš

3.místo - vrtulníky všech měřítek - H-21C Shawnee

 

O Štít města Jihlavy, 2009

Radim Šrom

1.místo - II.a - technika 1/35 kadeti - Pz.IVE

Michal Jaroš

2.místo - I.c - letadla 1/72 - Alouette II

Milan Doležal

2.místo - II.c - technika 1/72 - Hetzer SiG 33/2

 

Velikonoční Prostějov 2009

Michal jaroš

Cena o nejlepší vrtulník - Alouette II

 

Brněnec 2009

Jaroslav Voráček

Cena o nejlepší kořistní letoun - MS-406

 

Žamberecký  divočák 2008

Petr Šourek

Cena Agama - Messerschmitt M 35b

 Michal Jaroš

3.místo - líný modelář - letadla 1:72 - VS -300

 

Kit Saloon Nymburk 2008

Michal Jaroš

Supermixér - nejlepší vrtulník RAF nebo RN - Chinook HC.1

 

Memoriál Gerharda Bratrschovského 2008, Jihlava

Jiří Knitl

3.místo - Ib senioři - Hawker Typhoon

Cena za nejlepší letadlo čs.pilotů - Hawker Typhoon

Michal Jaroš

3.místo - Ic senioři - Chinook HC.1

Martin Kacafírek

2.místo - IIa senioři - SdKfz.165

Radim Šrom

2.místo - IIa kadeti - Pz.IIIL

Jaroslav Voráček

Cena za nejlepšího "Mezka" - Bf 109G-14AS

 

Hodonínský Hrozen 2008

Jiří Knitl

2.místo - dvouplošníky 1:48 - Nieuport 17

3.místo - dvouplošníky 1:48 - Siemens-Schuckert D.III

 

Modellbrno 2008

Radim Šrom

3.místo - vojenská technika 1:72, junioři 14-18 let - Jagdpanzer IV L/70

 

Kit Show Vysočiny 2008, Havlíčkův Brod

Petr Šourek

1.místo - vrtulová letadla 1:72 - Junkers Ju 87D-5

3.místo - vrtulová letadla 1:72 - Focke-Wulf Fw 56A

 Radim Šrom

1.místo - technika 1:72 - Jagdpanzer IV L/70

 

Beskyd Model Kit Show, Kopřivnice 2008

Leoš Licha

2.místo - civilní letadla všechna měřítka - Morane-Saulnier MS-230

3.místo - civilní letadla všechna měřítka - Zlín Z-226T

Moravský knipl - Zlín Z-226T

Michal Jaroš

3.místo - poháry EU letadla 1/72 - Westland Wessex

Jiří Knitl

Pohár EU - MiG-21MF

KPM Jihlava

Cena pro modelářské kluby - kolekce modelů

 

Štít města Jihlavy, Jihlava 2008

Radim Šrom

2.místo - IIa kadeti - SdKfz. 7/1

2.místo - IIc kadeti - Jagdpanzer IV L/70

Petr Šourek

1.místo - IIc senioři - 20mm Flak 30

Milan Doležal

3.místo - dioramata - Československé pohraničí 1938

 

Prosek Model 2008

Petr Šourek

3.místo - bojová technika 1:72 - 20mm Flak 30

 

Brněnec 2008

Jaroslav Voráček

Cena o nejlepší neozbrojené letadlo 1:72 - Spitfire P.R.XIX

 

Memoriál Gerharda Bratrschovského, Jihlava 2007

Michal Jaroš

3.místo - Ic senioři - Wessex HU-2

Radim Šrom

1.místo - IIa junioři - SdKfz.251

2.místo - IIa junioři - Pz. IVE

Milan Doležal

2.místo - IIb senioři - Flakpanzer 38(t)

3.místo - IIb senioři - Pz. IB

 

Kit Saloon Nymburk 2007

Jiří Knitl

Cena základny Čáslav za nejlepší neozbrojený letoun čs.letectva - Avia Bk-11

 

Kit Show Vysočiny 2007, Havlíčkův Brod

Petr Šourek

2.místo - vrtulová letadla 1:72 - Junkers Ju 87D-5

 

Štít města Jihlavy, Jihlava, 2007

Petr Šourek

1.místo - Ic senioři - Junkers Ju 87D-5

1.místo - IIb senioři - Einheits Diesel Kfz.62

Michal Jaroš

2.místo - Ic senioři - SE.313B

Cena o nejlepší vrtulník - SE.313B

Radim Šrom

1.místo - IIa junioři - Pz. IVH

Milan Doležal

2.místo - IIb senioři - Pz. IB

3.místo - IIb senioři - SdKfz.140

 

Brněnec 2007

Michal Jaroš

Cena o nejlepší čs. marking, 1:72 - Schweitzer 300

Cena předsedy KPM Brněnec, 1:72 - Schweitzer 300

Leoš Licha

Cena předsedy KPM Brněnec, 1:72 - Morane-Saulnier MS-230

 

Prosek Model 2007

Petr Šourek

1.místo - bojová technika 1:72 - Einheits Diesel Kfz.62

 

Kit Saloon 2006, Nymburk

Petr Šourek

2.místo - kolová technika 1:72 - Einheits Diesel Kfz.62

 

Memoriál Gerharda Bratrschovského, Jihlava 2006

Jaroslav Voráček

2.místo - Ic senioři - Messerschmitt Bf 109B-0

Michal Jaroš

3.místo - Ic senioři - VS-300(L)

Radim Šrom

2.místo - IIa junioři - Kingtiger

Milan Doležal

1.místo - IIb senioři - SdKfz.164

3.místo - IIb senioři - SdKfz.223

 

Beskyd Model Kit Show 2006, Kopřivnice

Michal Jaroš

2.místo - pohár EU, letadla 1:72 - Focke-Achgelis Fa 223

3.místo - pohár EU, letadla 1:72 - Chinook HC.1

2.místo - vrtulníky - Kawasaki KV-107

 

Novopacký šutrák 2006

Pavel Nejedlý

2.místo - figurky - Smrt fašistům

 

Štít města Jihlavy, Jihlava, 2006

Jaroslav Voráček

2.místo - Ic senioři - OH-13S

Cena o nejlepší vrtulník - OH-13S

Martin Kacafírek

2.místo - IIa senioři - SdKfz.222

3.místo - IIa senioři - Krupp Protze LKW

Cena diváků - Krupp Protze LKW

Milan Doležal

1.místo - IIb senioři - Puma

2.místo - IIb senioři - Nashorn

3.místo - IIb senioři - Puma 234