O Štít města Jihlavy 2018, 43.ročník - 24.3.2018
O ŠTÍT MĚSTA JIHLAVY
Jihlava, 24.3.2018
S1 – letadla 1:32 a větší
1. František Čeloud KPM Jindřichův Hradec LWG C.VI
2. Radek Pelikán VmK Brno Buffalo Mk.I
3. Petr Sklenář Vyškov MiG-21MF
S2 – letadla vrtulová a bezmotorová 1:48
1. Lukáš Rychlý KPM Velký Beranov SBD-5
2. Martin Rychlý KPM Velký Beranov P-51D
3. Róbert Klucha Prievidza (Slovensko) Bf 110E-2
S3 – letadla proudová a raketová 1:48
1. Rudolf Kalivoda KPM Velký Beranov F9F-2 Panther
2. Jan Prášek Su-30M2
3. Jaroslav Trojan KPM Znojmo F-16C
S4 – letadla vrtulová a bezmotorová 1:72
1. Martin Rychlý KPM Velký Beranov PBY-5A
2. Pavel Perko Herálec Spitfire Mk.IXC
3. Alexandr Sigmund Jihlava Liberator Mk.I
S5 – letadla proudová a raketová 1:72
1. Jan Šimon MiG-15bis
2. Pavel Perko Herálec F-89D Scorpion
3. Kuba Jirásek Pardubice MiG-29SMT
S6 – letadla 1:144
1. Ondřej Mokrý Fokker E.I
2. Roman Soudek KPM Jindřichův Hradec MiG-15UTI
3. Petr Rohrich MiG-21MFN
S7 – letadla civilní bez rozdílu měřítka
1. Václav Malík KPM Písek OV-1B Mohawk
2. Milan Pospíšil Kolín L-410UVP-E
3. Milan Hlavatý Praha ŠK-38 Komár
S8 – vrtulníky 1:48 a větší
1. Lukáš Rychlý KPM Velký Beranov MH-60K Blackhawk
2. Milan Pospíšil Kolín SH-2F Seasprite
3. Tomáš Mařík Rotachute Mk.IV
S9 – vrtulníky 1:72 a menší
1. Dušan Šimek KPM Jihlava AH-1W Supercobra
2. Roman Soudek KPM Jindřichův Hradec Mi-24V
3. Leoš Licha KPM Jihlava MDD 500 Defender
S10 – pásová a kolopásová vozidla 1:35
1. Petr Urbánek Praha Nagmachon
2. Marek a Pavel Zmeškalovi Pelhřimov PzKpfw.VI Ausf.B
3. Roman Urbánek KPM Beroun U.S. M40
S11 – kolová vozidla 1:35
1. Jaroslav Novák Jihlava M1120 + M1151
2. Jan Nožička BM-13 Kaťuša
3. Martin Michalovič KPM Handlová (SK) Toyota Land Cruiser
S12 – pásová a kolopásová vozidla 1:48
1. Marian Bunc PMC Praha Beute T-34
2. Petr Foršt KPM Jindřichův Hradec PzKpfw.III Ausf.L
3. Zdeněk Hanzal KPM Znojmo SdKfz.251 Ambulance
S13 – kolová vozidla 1:48
1. Zdeněk Hanzal KPM Znojmo Staghound Mk.III
2. Jan Ambrož KPM Brno VW Type 82
3. Marian Bunc PMC Praha BA-6
S14 – pásová a kolopásová vozidla 1:72
1. Pavel Zmeškal Pelhřimov StuH 42 Ausf.G
2. Marek Zindulka MK Šumperk PzKpfw.III Ausf.N
3. Jaroslav Koukolíček KPM Albatros Praha SvS A FlaK 43
S15 – kolová vozidla 1:72
1. Jaroslav Koukolíček KPM Albatros Praha FlaK 88
2. Marian Bunc PMC Praha Škoda PA-1
3. Milan Hlavatý Praha Bedford OXD
S16 – civilní vozidla bez rozdílu měřítka
1. Erik Vrzal KPM Velký Beranov Tyrell 003 1971
2. Martin Kováč Velké Uherce (SK) Dodge Charger 1968
3. Jiří Dvořák Jihlava Mercer Type 35
S17 – dioramata 1:35
1. Václav Malík KPM Písek Odhalená minulost
2. Roman Fittl KPM Jindřichův Hradec 15cm sFH18
3. Jaroslav Novotný Pásmo Gazy
S18 – dioramata 1:48
1. Milan Novotný Jihlava it´s over, gents
2. Michal Svoboda Hradec Králové 3.Mai 1945, Prag
3. Vladimír Zindulka MK Šumperk Francie
S19 – dioramata 1:72
1. Marek Zindulka MK Šumperk The end of hope
2. Stanislav Kopečný Pardubice Spartakovo povstání
3. Vladimír Zindulka MK Šumperk Přepadení
S20 – figurky a busty
1. Petr Foršt KPM Jindřichův Hradec Ardeny 1944
2. Václav Řezníček TNMC Třebíč Ivan
3. Josef Vinš Jindřichův Hradec Erwin Rommel
S21 – lodě
1. Martin Glatzner Ostrava Tirpitz
2. Petr Švihovec PMC Praha USS Lexington CV-2
3. Zbyněk Škopán Praha Vladimír Monomach
S22 – ostatní
1. Roman Urbánek KPM Beroun Warhammer 40 k
2. Pavel Macků KPM Jindřichův Hradec Napajedlo
3. Petr Švihovec PMC Praha StuG.VII ZX 67 Ausf.C
S23 – papírové modely
1. Jaroslav Kempa Žďár nad Sázavou zámek Blatná
2. Michal Nejedlý Jihlava SU-122
ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE
Z1 – letadla 1:72 a menší
1. Dominik Záškoda KPM Velký Beranov P-51B
2. Martin Štrbák Týn nad Vltavou F6F-5N
3. Maksim Vaganov Chanty-Mancijsk (RU) Pfalz E.IV
Z2 – letadla 1:48 a větší
1. Martin Štrbák Týn nad Vltavou Avia 223 Drache
2. Jakub Švoma KPM Velký Beranov P-400
3. Viktor Malkin Chanty-Mancijsk (RU) Zlín Z-50M
Z3 – technika 1:72 a menší
1. Kryštof Kanda KPM Týn nad Vltavou SdKfz.9
2. Josef Bejdák KPM České Budějovice Merkava Mk.IIID
3. Matěj Burda KPM České Budějovice Merkava Mk.IV
Z4 – technika 1:48 a větší
1. Dominik Záškoda KPM Velký Beranov Tiger
2. Martin Štrbák Týn nad Vltavou SAM-6
3. Kamil Sedlák KPM České Budějovice SdKfz.164 Nashorn
Z5 – dioramata
1. Josef Bejdák KPM České Budějovice Chevrolet 30 CWT
2. Ludvík Archer KPM Znojmo Type 97
3. Vojtěch Procházka Hobby centrum Praha 4 Po Mnichově….
Z6 – ostatní
1. Martin Charvát KPM Velký Beranov Ford Transit
2. Marek Ninger KPM České Budějovice U-Boot VIIB
3. Viktor Malkin Chanty-Mancijsk (RU) X-wing fighter
TROPHY
Cena Pavla Slavíka "Nejlepší letecký školák"
Vlastimil Gryč Aero L-29
Cena "Neproletí !"
Jaroslav Novotný Jihlava-Pístov 74-93
Cena "Exotické označení"
Pavel Perko Herálec Spitfire Mk.IXE
Cena Milana Voráčka "Štít Davidův"
Jaroslav Černý Kolín Spitfire Mk.IXE
Cena "Ježkovy Voči"
František Čeloud KPM Jindřichův Hradec LWG C.VI
Cena Czech Spitfire Clubu
Kryštov Kanda KPM Týn nad Vltavou Spitfire Mk.IX
Cena Modeláře – letadla 1/72
Vojtěch Procházka Hobby centrum Praha 4 Fokker Dr.I
Cena Modeláře – letadla 1/48
Petr Horký KPM Velký Beranov Polikarpov I-16
Cena Modeláře – technika1/72
Sergej Timergalijev Chanty-Mancijsk (RU) ISU-152
Cena Modeláře – technika 1/35
Jakub Dvořák StuG.III Ausf.G
Cena Attack Hobby Kits
Roman Urbánek KPM Beroun Warhammer 40 k
Cena Plastic Planet
František Čeloud KPM Jindřichův Hradec LWG C.VI
Cena "O nejlepší figurku"
Václav Řezníček TNMC Třebíč Ivan
Cena Hotelu Gustav Mahler
Petr Urbánek Praha Nagmachon
Cena Jiří Knitla "Hawker´s Gold"
Jaroslav Hlávek KPM Olomouc Hurricane Mk.III
Cena „Německá ocelárna“
Petr Foršt KPM Jindřichův Hradec StuG.III Ausf.G
Cena „O nejlepšího Delfína“
Vlastimil Gryč Aero L-29
Cena firmy Eduard - žáci
Martin Štrbák Týn nad Vltavou F6F-5N
Cena firmy Eduard – senioři
Jan Šimon MiG-15bis
Cena „My letci máme ocelové ptáky“
Jan Šimon Northrop YB-49
Cena „Téčko“
Matyáš Hošek Moravský Krumlov T-64
Cena eastmodels.sk
Erik Vrzal KPM Velký Beranov Tyrell 003 1971
Cena diváků – letadla
Vojtěch Procházka Hobby centrum Praha 4 Jak-3
Cena diváků – technika
Jakub Dvořák StuG.III Ausf.G
Cena diváků – dioramata
Milan Novotný Jihlava it´s over, gents
Cena pro nejmladšího účastníka
Martin Kuibera Kolín MiG-15UTI
Putovní pohár KPM Velký Beranov – „The Best of Civil or Racing“ – žáci
Martin Charvát KPM Velký Beranov Ford Transit
Putovní pohár KPM Velký Beranov – „The Best of Civil or Racing“
Martin Kováč Velké Uherce (SK) Mitsubishi Lancer
Putovní pohár – Best of Show letadla
Milan Pospíšil Kolín A-6E/A Intruder
Putovní pohár – Best of Show technika
Jaroslav Koukolíček KPM Albatros Praha FlaK 88
Verze ke stažení ve Wordu zde.