O Štít města Jihlavy 2009, 34.ročník - 18.4.2009
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Štít města Jihlavy
18.4.2009
Kategorie I/Ib senioři
- Milan Pospíšil, Kolín - SBD2U-1 Vindicator, 83,17 b.
- Jan Michálek, Jihlava - F9F-5P Panther, 82,33 b.
- Václav Neumann, Tupadly - Nakajima Gekko, 80,33 b.
- Pavel Zmeškal, Pelhřimov - Hurricane Mk.IIC, 78,50 b.
- Milan Pospíšil, Kolín - SH-60B, 77,67 b.
- Václav Neumann, Tupadly - Ju 88A, 75,83 b.
- Jiří Knitl, Jihlava - Siemens Schuckert D.III, 71,00 b.
- Petr Rod, Telč - SH-3, 70,83 b.
- Pavel Slavík, Jihlava - Seafire Mk.XV, 67,00 b.
- Jiří Knitl, Jihlava - Mil Mi-1, 65,50 b.
Kategorie I/Ib kadeti
- Adéla Knitlová, Jihlava - Eurocopter 117, 59,00 b.
- Monika Rodová, Telč - F-16C, 49,67 b.
- Roman Tůma, Telč - Nieuport 11, 25,33 b.
Kategorie I/Ic senioři
- Miroslav Sýkora, Brněnec - Mosquito PR Mk.XVI, 78,50 b.
- Michal Jaroš, Jihlava - Alouette II, 72, 67 b.
- Milan Hlavatý, Praha - HC-2, 72,50 b.
- Petr Šourek, Jihlava - Ju 388J-0, 72,33 b.
- Petr Klíma, Jihlava - A.W. Whitley Mk.V, 71,33 b.
- Milan Pospíšil, Kolín - CH-113, 69,83 b.
- Michal Jaroš, Jihlava - Agusta A-109Kz, 66,67 b.
- Leoš Licha, Jihlava - Jak-9P, 66,00 b.
- Zdeněk Berka, Jihlava - MiG-23ML, 65,00 b.
- Jaroslav Voráček, Jihlava - Bae Hawk T1, 64,67 b.
- Jaroslav Voráček, Jihlava - Robinson R-22, 63,17 b.
- Milan Pospíšil, Kolín - Kaman YSH-2E, 61,67 b.
- Martin Vondrášek, Votice - Bell 412, 61,33 b.
Kategorie I/Ic kadeti
- Richard Gardlo, Jihlava - F4F-4, 60,33 b.
- Tamara Šourková, Jihlava - P-51B, 49,67 b.
- Roman Tůma, Telč - MiG-29, 27,50 b.
Kategorie II/IIa kadeti
- Radim Šrom, Jihlava - Pz.Kpfw.IV, 69,50 b.
- Ondřej Ondráček, Telč - Bren carrier Mk.II, 61,33 b.
Kategorie II/IIb senioři
- Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - T-34/76, 80,00 b.
- Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - T-34/85, 74,33 b.
- Radek Havlíček, Praha - Kübelwagen Type 82, 65,66 b.
Kategorie II/IIc senioři
- Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - M4A3, 77,00 b.
- Milan Doležal, Jihlava - Hetzer SiG 33/2, 76,66 b.
- Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - T-34/85, 76,50 b.
- Milan Doležal, JIhlava - Tiger I, 74,16 b.
- Radek Havlíček, Praha - Sd.Kfz.234/2, 61,16 b.
Putovní pohár za největší počet bodů v kategoriích Ib/Ic
Milan Pospíšil, Kolín - SBD2U-1 Vindicator
Cena "O nejlepší vrtulník"
Milan Pospíšil, Kolín - SH-60B
"Antikačenka Cup"
Milan Pospíšil, Kolín - CH-113
Cena Minimali Production
Technika 1/48 - Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - T-34/76
Technika 1/72 - Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - T-34/85
Cena diváků
Letadla - Jan Michálek, Jihlava - F9F-5P Panther
Technika - Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - T-34/76
Diorama - Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - Stalingrad
Cena pro nejmladšího účastníka
Tamara Šourková, Jihlava - P-51B
Cena útěchy - nejméně bodů v kategoriích Ib/Ic
Martin Vondrášek, Votice - Bell 412