Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Štít města Jihlavy, 41.ročník - 26.3.2016

1. 2. 2016

O ŠTÍT MĚSTA JIHLAVY

 

Jihlava, 26.3.2016

 

S1 – letadla 1:32 a větší

       1. Jiří Novák - KPM Bluenavels Tábor - Bf 109G-10

         2. Petr Sklenář - MK Křenovice - SBD-5

         3. Jaroslav Voráček - KPM Jihlava - Bf 109G-14/R2

 

S2 – letadla vrtulová a bezmotorová 1:48

       1. Lukáš Rychlý - KPM Velký Beranov - SM.79 Sparviero

         2. Milan Pospíšil - Bears Beroun - Do 335A

         3. Rudolf Kalivoda - KPM Velký Beranov - Ju 52/3m

 

S3 – letadla proudová a raketová 1:48

         1. Lukáš Rychlý - KPM Velký Beranov - F-16I Sufa

         2. Jakub Sudek - Havlíčkův Brod - MiG-31BM

         3. Michal Sudek - Lipnice nad Sázavou - MiG-31BM

 

S4 – letadla vrtulová a bezmotorová 1:72

       1. Pavel Perko - Herálec - Westland Wywern

         2. Alexandr Sigmund - Jihlava - He 111H

         3. Miloň Vojtíšek - SPL Liberec - F7F-3N Tigercat

 

S5 – letadla proudová a raketová 1:72

       1. Roman Henych - Žďár nad Sázavou - F-4J Phantom II

         2. Pavel Perko - Herálec - Ar 234B

         3. Zdeněk Uj - Hlinsko - Sea Hawk FGA.6

 

S6 – letadla 1:144

       1. Ondřej Mokrý - Jihlava - Albatros D.V

         2. Michal Bříza - KPM Týn nad Vltavou - B-58A Hustler

         3. Pavel Huryta - SPL Liberec - Avia B-534

 

S7 – letadla civilní bez rozdílu měřítka

       1. Milan Hlavatý - Praha - An-2

         2. Zdeněk Uj - Hlinsko - SG-38

         3. Vít Málek - AKK Pardubice - Zlín Z-126

 

S8 – vrtulníky 1:48 a větší

       1. Martin Rychlý - KPM Velký Beranov - SH-3H Seaking

         2. Milan Pospíšil - Bears Beroun - Sikorski CH-34

         3. Miloš Khail                             SH-60 Seahawk

 

S9 – vrtulníky 1:72 a menší

         1. Zdeněk Uj - Hlinsko - Mi-17

         2. Martin Fousek - Sázava - HAS.3 Wessex

         3. Michal Jaroš - KPM Jihlava - HC-102

 

S10 – pásová a kolopásová vozidla 1:35

 

         1. Jiří Chmelík - KPM Jihlava - M2A3 Bradley

         2. Tomáš Pelej - KPM Znojmo - Mark IV Male

         3. Marian Bunc - PMC Praha - SU-85

 

S11 – kolová vozidla 1:35

         1. Jiří Chmelík - KPM Jihlava - MAZ 543 + SCUD

         2. Milan Vinický - Pelhřimov - Ward la France

         3. Marian Bunc - PMC Praha - BRDM/NSTV 12,7mm

 

S12 – pásová a kolopásová vozidla 1:48

         1. Marian Bunc - PMC Praha - Pz.Kpfw.III Ausf.N

         2. František Klouda - KPM Znojmo - IS-2

         3. Zdeněk Hanzal - KPM Znojmo - T-70 early

 

S13 – kolová vozidla 1:48

       1. Martin Urbánek - KPM Beroun - Bedford MWD

         2. František Klouda - KPM Znojmo - Sd.Kfz.232

         3. Marian Bunc - PMC Praha - BA-64B

 

S14 – pásová a kolopásová vozidla 1:72

         1. Roman Henych - Žďár nad Sázavou - GMP pt2

         2. Petr Urbánek - KPM Beroun - TOS-1A

         3. Roman Urbánek - KPM Beroun - Challenger Mk.I

 

S15 – kolová vozidla 1:72

         1. Martin Urbánek - KPM Beroun - SS-25 Topol

         2. Tomáš Hrdlička - KPM Česká Třebová - P-5 (RL-5)

         3. Miloň Vojtíšek - SPL Liberec - Bedford QLB

 

S16 – civilní vozidla bez rozdílu měřítka

         1. Erik Vrzal - KPM Velký Beranov - Fiat Mefistofele

         2. Michal Jaroš - KPM Jihlava - Tatra 815 NTH

         3. Bohuslava Sudová - Heřmanův Městec - kol. 3 hist. aut

 

S17 – dioramata 1:35

         1. Roman Urbánek - KPM Beroun - Putler

         2. Petr Urbánek - KPM Beroun - Harsh winter

         3. Roman Fittl - Lásenice - MG-42 v pal. postavení

 

S18 – dioramata 1:48

         1. Zdeněk Hanzal - KPM Znojmo - Wittmanova posl. jízda

         2. Pavel Macků - Jindřichův Hradec - Sundal jsem dva Italy

         3. Jakub Kubík                                      Kuwait

 

S19 – dioramata 1:72

       1. Tomáš Hrdlička - KPM Česká Třebová - Marder na palubu

         2. Jan Drabálek - PMK Děčín/Ústí n/L - Altblau regiment

         3. Pavel Dvořák - TNMC Třebíč - Poslední varování…..

 

S20 – figurky a busty

         1. Roman Fittl - Lásenice - Kurland 1944

         2. Pavel Dvořák - TNMC Třebíč - RIP Heinz Keller

         3. Jan Drabálek - PMK Děčín/Ústí n/L - Sikh 1914

 

S21 – lodě

         1. Petr Kábele - KPM Pardubice - Santa Maria

         2. Miloš Khail                           USS Milius

         3. Jan Drabálek - PMK Děčín/Ústí n/L - U-47

 

S22 – ostatní

         1. Roman Urbánek - KPM Beroun - Nanta XW-1

         2. Milan Doležal - KPM Jihlava - Zetor 25 + kompresor

         3. Zdeněk Hanzal - KPM Znojmo - Harley Davidson WLA

 

S23 – papírové modely

         1. Zdeněk Smaženka - Havlíčkův Brod - Praga V3S Fekál

         2. Miroslav Kliner - Třebíč - PT-91 Twardy

         3. Jaroslav Kouřimský - Horní Cerekev - Chrám Sv.Víta

 

ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE

 

Z1 – letadla 1:72 a menší

       1. Kryštof Kanda - KPM Týn nad Vltavou - Bf 110G-2

         2. Petr Horký - KPM Velký Beranov - Bf 110C-2

         3. David Beneš - Mladá Boleslav - F-86 Sabre

 

Z2 – letadla 1:48 a větší

         1. Lukáš Hložanka - KPM Ostrava - Spitfire Mk.VII

         2. Sebastian Vrzal - KPM Velký Beranov - P-61A

         3. Martin Bříza - KPM Týn nad Vltavou - Bf 109E

 

Z3 – technika 1:72 a menší

         1. Kryštof Kanda - KPM Týn nad Vltavou - AS-42 Sahariana

         2. Lukáš Hložanka - KPM Ostrava - WWI Male tank

         3. Jan Čecháček - KPM Týn nad Vltavou - JagdPanther

 

Z4 – technika 1:48 a větší

         1. Vojtěch Zima - KPM České Budějovice - ISU-152

         2. Kryštof Kanda - KPM Týn nad Vltavou - AS-42 Sahariana

         3. Kamil Sedlák - KPM České Budějovice - Chevrolet 30cwt

 

Z5 – dioramata

       1. Kryštof Kanda - KPM Týn nad Vltavou - Semovente M40

         2. Daniel Beneš - Mladá Boleslav - Ztracený Tiger

         3. Lukáš Hložanka - KPM Ostrava - German Afrika Korps

 

Z6 – ostatní

         1. Jan Čecháček - KPM Týn nad Vltavou - Uboot VIIC/41

         2. Milan Mašek - KPM České Budějovice - Fordson N big

         3. Lukáš Hložanka - KPM Ostrava - Luftwaffe ace pilot

 

 

TROPHY

 

Cena Pavla Slavíka "Nejlepší letecký školák"

         Milan Simr - TNMC Třebíč - Zlín Z-126

 

Cena "Neproletí !"

         Zdeněk Hložanka - KPM Ostrava - SAM-6

 

Cena "Exotické označení"

         Kuba Jirásek - Pardubice - T-6A Texan

 

Memoriál Milana Voráčka "Štít Davidův"

         Lukáš Rychlý - KPM Velký Beranov - F-16I Sufa

 

Cena Petra Šourka "Ježkovy Voči"

         Roman Henych - Žďár nad Sázavou - RF-4E Phantom II

 

Cena Czech Spitfire Clubu

         Radoslav Průša - KPM Znojmo - Spitfire Mk.IXc

 

Cena KPM Znojmo - žáci

         Petr Horký - KPM Velký Beranov - Bf 110C-2

 

Cena Modeláře – letadla 1/72

         Jakub Švoma - KPM Velký Beranov - P-47D Thunderbolt

 

Cena Modeláře – letadla 1/48

Petr Horký - KPM Velký Beranov - P-51D Mustang

 

Cena Modeláře – technika1/72

         Martin Charvát - DDM Jihlava - M16 Halftrack

 

Cena Modeláře – technika 1/35

         Dominik Bunc - PMC Praha - Tiger I

 

Žákovská cena Antikvariátu škoda-abzeichen

       Martin Bříza - KPM Týn nad Vltavou - Bf 109E

         Dominik Bunc - PMC Praha - Tiger I

 

Cena Attack Hobby Kits

         Tomáš Hrdlička - KPM Česká Třebová - P-5 (RL-5)

 

Cena Plastic Planet

         Roman Fittl - Lásenice - Pz.IV Aufs.E DAK

 

Cena pořadatelů Štefánikova krídla

         Radoslav Průša - KPM Znojmo - Spitfire Mk.IXe

 

Cena "O nejlepší figurku"

         Roman Fittl - Lásenice - EOD Team

 

Cena Hotelu Gustav Mahler

         Petr Urbánek - KPM Beroun - Harsh winter

         Miloš Khail                             USS Milius

 

Memoriál Jiří Knitla "Hawker´s Gold"

         Roman Henych - Žďár nad Sázavou - Harrier GR.3

 

Cena „Ocelová ZOO“

         Dominik Bunc - PMC Praha - Tiger I

 

Cena  „O nejlepšího Mustanga“

Petr Horký - KPM Velký Beranov - P-51D Mustang

 

Cena diváků – letadla

         1. Lukáš Rychlý - KPM Velký Beranov - F-16I Sufa

         2. Martin Rychlý - KPM Velký Beranov - SH-3H Seaking

         3. Rudolf Kalivoda - KPM Velký Beranov - Ju 52/3m

 

Cena diváků – technika

         1. Roman Fittl - Lásenice - Pz.IV Ausf.H DAK

         2. Jakub Dvořák - Třebíč - Tiger I

         3. Erik Vrzal - KPM Velký Beranov - Fiat Mefistofele

 

Cena diváků – dioramata

         1. Petr Urbánek - KPM Beroun - Harsh winter

         2. Roman Urbánek - KPM Beroun - Putler

         3. Roman Fittl - Lásenice - MG-42 v pal. postavení

 

Cena pro nejmladšího účastníka

         Jan procházka - DDM Mladá Boleslav - 9 let

 

SU-100+ - cena pro „nejváženějšího modeláře“

         Pavel Nejedlý - KPM Jihlava

 

Putovní pohár – Best of Show letadla

         Lukáš Rychlý - KPM Velký Beranov - SM.79 Sparviero

 

Putovní pohár – Best of Show technika

         Marian Bunc - PMC Praha - Pz.Kpfw.III Ausf.N

 

Výsledková listina ke stažení ve Wordu zde.

 

Hlavní mediální partner

modelar_logo.jpg

Mediální partneři

logo-radia.jpg

logo-pp.jpg

 

Partneři

hotel.jpg

jezek_new_logo.jpg

logo-special-hobby.jpg

sp-vzkaz-barevny.jpg

rengl.jpg

novy-znak-spolku.jpg

 
 

Portrét