Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Štít města Jihlavy, 40.ročník - 28.3.2015

3. 1. 2015

"O Štít města Jihlavy"

Výsledková listina 40. ročníku veřejné soutěže plastikových modelářů a 6.ročníku KIT SHOW

 

Datum: sobota 28. března 2015

 

SENIORSKÉ KATEGORIE

 

S1 - letadla 1:32 a větší

1. Radoslav Průša - KPM Znojmo - P-51D Mustang

2. Jan Martinec - KPM Hradec Králové - JU 88A-4

3. Rudolf Kalivoda - KPM Velký Beranov - P-40E

 

S2 - letadla vrtulová a bezmotorová 1:48

1. Martin Rychlý - KPM Velký Beranov - TBM-3 Avenger

2. Daniel Marek - KPM Týn nad Vltavou - He 219A-7

3. Jiří Novák - KPM Bluenavels Tábor - Fw 190A-8/R2

 

S3 - letadla proudová a raketová 1:48

1. Jan Hermoch - Praha - F-16C Block 30

2. Jiří Krška - Kutná Hora - MiG-21MF

3. Tomáš Pelej - KPM Znojmo - F-16CJ

 

S4 - letadla vrtulová a bezmotorová 1:72

1. Petr Šourek - KPM Jihlava - He 177A-5

2. Martin Fousek - Sázava - Blohm Voss Ha 139

3. Roman Henych - Žďár nad Sázavou - A-1 Skyrider

 

S5 - letadla proudová a raketová 1:72

1. Daniel Marek - KPM Týn nad Vltavou - Ho 229V3

2. Tomáš Macourek - Kladno - F-14A Tomcat

3. Filip Nejdl - Kout na Šumavě - Lightning F.2A

 

S6 - letadla 1:144

1. Václav Sluníčko - Praha - Spitfire Mk.IX

2. Kuba Jirásek - Pardubice - An-22A Antej

3. Rudolf Kalivoda - KPM Velký Beranov - LZ 129 Hindenburg

 

S7 - civilní letadla bez rozdílu měřítek

1. Kuba Jirásek - Pardubice - Boeing 787-8

2. Michal Sudek - Lipnice nad Sázavou - An-2

3. Jiří Zelený - KPM Brněnec - Avia F.VIIb

 

S8 - vrtulníky 1:48 a větší

1. Milan Pospíšil - PM Beroun - Lynx Mk.88

2. Lukáš Rychlý - KPM Velký Beranov - UH-1

3. Petr Rod - Telč - SH-3H Seaking

 

S9 - vrtulníky 1:72 a menší

1. Radan Březa - Jesenice - H-21C

2. Jiří Novák - KPM Bluenavels Tábor - Mi-24V

3. Jan Hermoch - Praha - AH-1G Tzefa

 

S10 - pásová a kolopásová vozidla 1:35

1. Martin Rychlý - KPM Velký Beranov - CAT D9R

2. Roman Fittl - Lásenice - Pz.III Ausf.H DAK

3. Ondřej Švejda - Merkava Mk.3 BAZ

 

S11 - kolová vozidla 1:35

1. Ondřej Švejda - Stryker M1132 ESV

2. Jiří Anděl - KPM Česká Třebová - Vickers-Crosley M25

3. Jan Tobiášek - SHKH Diana

 

S12 - pásová a kolopásová vozidla 1:48

1. Václav Sluníčko - Praha - VT-34

2. Zdeněk Hanzal - KPM Znojmo - Sherman M4A376(w)

3. Pavel Zmeškal - Pelhřimov - KV-1

 

S13 - kolová vozidla 1:48

1. Zdeněk Haznal - KPM Znojmo - BA-64

2. Jaroslav Supík - Sd.Kfz.232

3. Sláva Hlávka - KPM Znojmo - Pz.Kpfw.Mk.I 202(e)

 

S14 - pásová a kolopásová vozidla 1:72

1. Zdeněk Bříza - MěDDM Týn nad Vltavou - T-72M-1

2. Tomáš Hrdlička - KPM Česká Třebová - Renault TSF

3. Petr Klíma - Jihlava - M 13.40

 

S15 - kolová vozidla 1:72

1. Milan Hlavatý - Praha - Scammell Pioneer

2. Tomáš Hrdlička - KPM Česká Třebová - Horchgerat

3. Petr Šourek - KPM Jihlava - Phänomen Granit 25H

 

S16 - civilní vozidla bez rozdílu měřítek

1. Milan Doležal - KPM Jihlava - Fortschritt E-512

2. Sláva Hlávka - KPM Znojmo - Tatra 815 NTH

3. Erik Vrzal - KPM Velký Beranov - Yamaha TZM 250

 

S17 - dioramata 1:35

1. Roman Fittl - Lásenice - 12cm Granatwerfer 42

2. Zdeněk Hložanka - Ostrava - Tiger I Ausf.E

3. Radek Pohanka - Žďár nad Sázavou - M4 Sherman

 

S18 - dioramata 1:48

1. Daniel Marek - KPM Týn nad Vltavou - Hunter from Palermo

2. Zdeněk Hanzal - KPM Znojmo - Jaro přichází

3. Milan Novotný - Jihlava - Nedělní vycházka

 

S19 - dioramata 1:72

1. Jiří Hambálek - KPM Mladá Boleslav - Somma

 

S20 - figurky a busty

1. Zdeněk Hložanka - Ostrava - Království nebeské

2. Martin Beneš - Mladá Boleslav - Samurai-ka

3. Ilona Benešová - Mladá Boleslav - Překvapení na pláži

 

S21 - lodě

1. Dušan Šimek - KPM Jihlava - U-48

2. Zdeněk Bříza - MěDDM Týn nad Vltavou - U-2326

3. Petr Vodička - KPM Brněnec - Stíhač ponorek CHA 1

 

S22 - ostatní

1. Jiří Krška - Kutná Hora - BR 131 Ludmila

2. Pavel Dvořák - TNMC Třebíč - Cocpit Soptwith Pup

3. Richard Dvořák - Jihlava - Palubní desky 1:4

 

S23 - papírové modely

1. Jaroslav Kouřimský - Horní Cerekev - Hrádek u Nechanic

2. František Nevosad - Jihlava - Kostel Železná Ruda

3. Daniel Šimák - KPM Jihlava - Shanghai WFC

 

ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE

 

Z1 - letadla 1:72 a menší

1. Michal Bříza - MěDDM Týn nad Vltavou - Bf 110E-3

2. David Beneš - Mladá Boleslav - F-86 Sabre

3. Kryštof Kanda - Týn nad Vltavou - Bf 110G

 

Z2 - letadla 1:48 a větší

1. Michal Bříza - MěDDM Týn nad Vltavou - Bf 109E-4

2. Petr Horký - KPM Velký Beranov - P-51D Mustang

3. Kryštof Kanda - Týn nad Vltavou - F6F Hellcat

 

Z3 - technika 1:72 a menší

1. Kryštof Kanda - Týn nad Vltavou - AS-42 Sahariana

2. Jan Čecháček - Týn nad Vltavou - Elephant

3. Lukáš Hložanka - KPM Ostrava - Panther Ausf.D

 

Z4 - technika 1:48 a větší

1. Michal Bříza - MěDDM Týn nad Vltavou - Marder III

2. Kryštof Kanda - Týn nad Vltavou - Semovento

3. Martin Bříza - MěDDM Týn nad Vltavou - ZSU-23-4M

 

Z5 - dioramata

1. Lukáš Hložanka - KPM Ostrava - Dům barda Trubarixe

2. Alexandr Ižovský - Počátky - Attack supply convoy

3. Dominik Nekuža - Žďár nad Sázavou - AEC Matador

 

Z6 - ostatní

1. Jiří Málek - Pardubice - Zelená brána

2. Lukáš Hložanka - KPM Ostrava - Asterix a spol.

3. Jan Bojanovský - Jihlava - R.M.S. Titanic

 

TROPHY

 

Cena Pavla Slavíka "Nejlepší letecký školák"

Tomáš Pelej - KPM Znojmo - L-29 Delfín

 

Cena "Neproletí !"

Tomáš Hrdlička - KPM Česká Třebová - SKP-11

 

Cena "Exotické označení"

Lukáš Kratochvíl - KPM Čáslav - MiG-21MF

 

Memoriál Milana Voráčka "Štít Davidův"

Ondřej Švejda - Merkava Mk.3 BAZ

 

Cena Petra Šourka "Ježkovy Voči"

Alexandr Sigmund - Jihlava - Wellington

 

Cena Czech Spitfire Clubu

Radek Kurka - TNMC Třebíč - Wellington Mk.Ic

 

Cena KPM Znojmo

Michal Bříza - MěDDM Týn nad Vltavou - Bf 110E-3

 

Cena Modeláře - letadla 1:72

Rudolf Kalivoda - KPM Velký Beranov - PBY-5A

 

Cena Modeláře - letadla 1:48

Jakub Švoma - KPM Velký Beranov - Vampire FB Mk.5

 

Cena Modeláře - technika 1:72

Daniel Beneš - Mladá Boleslav - Merkava III

 

Cena Modeláře - technika 1:35

Lukáš Hložanka - KPM Ostrava - T-70M

 

Cena "O nejlepší figurku"

Zdeněk Hložanka - Ostrava - Království nebeské

 

Cena Hotelu Gustav Mahler

Milan Pospíšil - PM Beroun - Lynx Mk.88

 

Memoriál Jiřího Knitla "Hawker´s Gold"

Filip Nejdl - Kout na Šumavě - Hurricane Mk.I

 

Cena "Nejlepší soutěžák"

Erik Vrzal - KPM Velký Beranov - Yamaha YTR 250

 

Cena "Ocelová ZOO"

Jan Čecháček - Týn nad Vltavou - Elephant

 

Cena "O nejlepšího Mustanga"

Radoslav Průša - KPM Znojmo - P-51D Mustang

 

Cena diváků - letadla

1. Jan Martinec - KPM Hradec Králové - Ju 88A-5

2. Milan Pospíšil - PM Beroun - Lynx Mk.88

3. Daniel Marek - KPM Týn nad Vltavou - He 219A-7

 

Cena diváků - technika

1. Roman Fittl - Lásenice - Pz.III Ausf.H DAK

2. Martin Rychlý - KPM Velký Beranov - CAT D9R

3. Milan Vinický - Pelhřimov - M19 Diamond

 

Cena diváků - dioramata

1. Milan Novotný - Jihlava - Nedělní vycházka

2. Daniel Marek - KPM Týn nad Vltavou - Hunter from Palermo

3. Jiří Hambálek - KPM Mladá Boleslav - Somma

 

Cena pro nejmladšího účastníka

David Beneš - Mladá Boleslav - 8 let

 

Putovní pohár - Best of Show letadla

Martin Rychlý - KPM Velký Beranov - TBM-3 Avenger

 

Putovní pohár - Best of Show - technika

Martin Rychlý - KPM Velký Beranov - CAT D9R

 

 

 

Výsledková listina ke stažení ve Wordu zde.

 

 

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

 

modelar_logo.jpg

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

logo-radia.jpg

modelplac.jpg

 

SPONZOŘI

 

hotel.jpg

 

jezek_new_logo.jpg

 

logo-mpm.jpg

 
 

Portrét