Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Gerharda Bratrschovského, 32.ročník - 28.10.2017

8. 9. 2017

Výsledková listinaveřejné soutěže plastikových modelářů 

 

"MEMORIÁL GERHARDA BRATRSCHOVSKÉHO"

                                          

XXXII. ročník


Datum konání:   28.10.2017

Pořadatel:   KPM Jihlava z.s.

Místo konání:   DDM Jihlava, Brněnská ulice

Ředitel soutěže:   Milan Doležal

Přejímka modelů:   Petr Šourek, Vojtěch Šourek

Výpočty: Petr Šourek, Vojtěch Šourek, Milan Doležal

Soutěž podpořil:   Pivovar Jihlava

 

Bodovací soutěž

 

Kategorie I/I.b - senioři

1. Martin Rychlý - Velký Beranov - CH-53E Super Stalion - 93,50 b.

2. Martin Rychlý - Velký Beranov - A-1H Skyraider - 91,33 b.

3. Lukáš Rychlý - Velký Beranov - SBD-5 Dauntless - 88,33 b.

4. Pavel Zmeškal - Pelhřimov - P-47M-1-RE Thunderbolt - 85,17 b.

5. Tomáš Pelej - Sedlejov - F-14A Tomcat - 83,83 b.

6. Lukáš Rychlý - Velký Beranov - Ju 87R-2 - 83,00 b.

7. Petr Kopič - Bakov nad Jizerou - Bf 109E-7 - 81,67 b.

8. Radan Březa - Praha - Bf 109G-6 - 78,83 b.

9. Dušan Šimek - Jihlava - Bf 109V-14 - 72,00 b.

10. Petr Kopič - Bakov nad Jizerou - Hurricane Mk.IIc - 71,73 b.

 

Kategorie I/I.b - kadeti

1. Mikuláš Kurka - Velký Beranov - Spitfire Mk.IXc - 70,50 b.

2. Petr Horký - Velký Beranov - Bf 109G-14 - 67,67 b.

 

Rozhodčí:   Jiří Zelený - Brněnec (hlavní), Vít Málek - Pardubice, Leoš Licha - Jihlava

 

Kategorie I/I.c - senioři

1. Pavel Perko - Herálec - Spitfire Mk.IXc - 82,33 b.

2. Jaroslav Válek - Brněnec - Fw 190A-8 - 76,17 b.

3. Vít Málek - Pardubice - S-199 - 74,17 b.

4. Martin Štokr - Lány u Kladna - Ba-65A-80 - 72,17 b.

5. Jiří Zelený - Brněnec - Su-7BM - 72,00 b.

6. Martin Štokr - Lány u Kladna - IS-2 - 70,17 b.

7. Vít Málek - Pardubice - B-534 III.série - 69,00 b.

8. Jaroslav Voráček - Jihlava - Spitfire Mk.Ia - 64,00 b.

9. Jaroslav Válek - Brněnec - Bf 109F-2 - 63,50 b.

10. Marek Varga - Trnava (SK) - MiG-21 - 61,67 b.

11. Marek Varga - Trnava (SK) - MiG-23S/B - 60,50 b.

12. Petr Šourek - Jihlava - Kl 25d - 58,33 b.

13. Luboš Vaňha - Jihlava - Su-37 Berkut - 57,50 b.

14. Pavel Petr - Brněnec - He 162A-2 - 57,33 b.

15. Leoš Licha - Jihlava - P-51B Mustang - 38,33 b.

 

Kategorie I/I.c - kadeti

1. Dominik Záškoda - Velký Beranov - P-51B Mustang - 55,83 b.

 

Rozhodčí:   Miroslav Sýkora - Brněnec (hlavní), Dušan Šimek - Jihlava, Pavel Slavík - Jihlava

 

Kategorie II/II.a - senioři

1. Petr Foršt - Jindřichův Hradec - Opel Blitz - 86,67 b.

2. Radim Šrom - Jihlava - T-55 - 85,67 b.

3. Radan Březa - Praha - SS-23 Spider - 80,67 b.

4. Jaroslav Vymazal - Karviná - BT-7 vzor. 1937 - 67,50 b.

5. Petr Kopič - Bakov nad Jizerou - T-72M-1 - 67,00 b.

6. Pavel Slavík - Jihlava - LT vz.35 - 49,33 b.

 

Kategorie II/II.a - kadeti

1. Josef Vinš - Jindřichův Hradec - SU-85 - 77,33 b.

2. Josef Vinš - Jindřichův Hradec - M18 - 76,00 b.

3. Martin Charvát - Velký Beranov - Sd.Kfz.250/9 - 64,00 b.

 

Kategorie II/II.b - senioři

1. Matyáš Hošek - Moravský Krumlov - Iraqui Hummer - 92,00 b.

 

Kategorie II/II.b - kadeti

1. Pavel Hulk - Velký Beranov - Tiger I - 64,67 b.

 

Kategorie II/II.c - senioři

1. Pavel Zmeškal - Pelhřimov - Pz.Wrf.42 auf sWS - 86,00 b.

2. Jaroslav Válek - Brněnec - M3 Halftrack - 85,67 b.

3. Matyáš Hošek - Moravský Krumlov - T-90 - 79,00 b.

4. Pavel Petr - Brněnec - Pz.V Panther Ausf.G - 75,33 b.

5. Igor Homola - Brněnec - Austin Mk.III - 68, 33 b.

6. Matyáš Hošek - Moravský Krumlov - T-54 - 67,67 b.

 

Kategorie II/II.c - kadeti

Kategorie nebyla obsazena.

 

Rozhodčí:   Jaroslav Vymazal - Karviná (hlavní), Pavel Nejedlý - Jihlava, Jiří Chmelík - Jihlava

 

Putovní pohár a cena za nejvyšší počet bodů - letadla:

Martin Rychlý - Velký Beranov - CH-53E Super Stallion - 93,50 b.

 

Putovní pohár a cena za nejvyšší počet bodů - technika:

Matyáš Hošek - Moravský Krumlov - Iraqui Hummer - 92,00 b.

 

Cena "O nejlepšího mezka":

Petr Kopič - Bakov nad Jizerou - Bf 109E-7 - 81,67 b.

 

Cena "Letadlo československých pilotů":

Pavel Perko - Herálec - Spitfire Mk.IXc - 82,33 b.

 

Cena "O nejlepší vrtulník":

Martin Rychlý - Velký Beranov - CH-53E Super Stallion - 93,50 b.

 

"Antikačenka Cup":

Marek Varga - Trnava (SK) - MiG-21 - I/I.c

 

Cena diváků - letadla:

Lukáš Rychlý - Velký Beranov - SBD-5 Dauntless - I/I.b

 

Cena diváků - technika:

Martin Charvát - Velký Beranov - Trabant - II/II.a - kadet

 

Cena diváků - dioramata:

Pavel Zmeškal - Pelhřimov - Steyr 1500A/01 Rusko 1943

 

Cena útěchy - letadla:

Leoš Licha - Jihlava - P-51B Mustang - 38,33 b.

 

Cena útěchy - technika:

Pavel Slavík - Jihlava - LT vz.35 - 49,33 b.

 

Výsledková listina ke stažení ve Wordu na tomto odkazu.

 
 

Portrét