Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Gerharda Bratrschovského, 28.ročník - 26.10.2013

25. 8. 2013

Memoriál Gerharda Bratrschovského, 28.ročník

 

Datum: 26.10.2013

 

Pořadatel: KPM Jihlava o.s.

 

Místo konání: Dům dětí a mládeže Jihlava, Brněnská ulice

 

Ředitel soutěže: Milan Doležal

 

 

Kategorie I/Ib senioři 
1. Petr Klíma - Jihlava - Spitfire Mk.IXc - 78,83 b.

 

Kategorie I/Ib kadeti

Kategorie nebyla obsazena.

 

Rozhodčí - hlavní - Jiří Zelený Brněnec, Vít Málek Pardubice, Radan Březa Jesenice

 

Kategorie I/Ic senioři

1. Petr Klíma - Jihlava - Albatros D.Va - 75,50 b.

2. Václav Sluníčko - Praha - Spitfire Mk.IX - 74,67 b.

3. Vít Málek - Pardubice - La-7 - 71,67 b.

4. Radan Březa - Jesenice - Pe-8 - 70,00 b.

5. Jaroslav Voráček - Jihlava - Fw 190A-8/R-11 - 68,33 b.

6. Jiří Zelený - Brněnec - Hanriot HD.1 - 67,67 b.

7. Petr Šourek - Jihlava - Me 410A-1 - 66,83 b.

8. Radan Březa - Jesenice - SR-71A Blackbird - 66,17 b.

9. Luboš Vaňha - Jihlava - Bf 109E - 65,17 b.

10. Ondřej Mokrý - Jihlava - Bristol F.2B - 60,00 b.

11. Petr Rod - Telč - OH-6 "Loach" - 51,33 b.

12. Antonín Zajíček - Brtnice - Avia BH-3 - 48,50 b.

13. Antonín Zajíček - Brtnice - Š-231 - 48,33 b.

 

Kategorie I/Ic kadeti

Kategorie nebyla obsazena.

 

Rozhodčí - hlavní - Miroslav Sýkora Brněnec, Dušan Šimek Jihlava, Pavel Slavík Jihlava

 

Kategorie II/IIa senioři

1. Radim Šrom - Jihlava - Grille Ausf.H - 83,00 b.

2. Radim Šrom - Jihlava - Pz.Kpfw.III Ausf.H - 79,50 b.

 

Kategorie II/IIa kadeti

1. Jiří Chmelík - Jihlava - Sd.Kfz.6/3 Diana - 81,67 b.

 

Kategorie II/IIb senioři

Kategorie nebyla obsazena.

 

Kategorie II/IIb kadeti

1. Marek Šrámek - Krátká Ves - M26 Pershing - 72,67 b.

 

Kategorie II/IIc senioři

1. Jiří Šrámek - Krátká Ves - Panther Ausf.G - 77,00 b.

2. Jiří Šrámek - Krátká Ves - M4A2 Sherman - 72,00 b.

3. Petr Šourek - Jihlava - Wirbelwind - 59,33 b.

 

Kategorie II/IIc kadeti

1. Marek Šrámek - Krátká Ves - M4 Sherman - 48,67 b.

2. Marek Šrámek - Krátká Ves - Land Rover - 45,67 b.

 

Rozhodčí - hlavní - Václav Sluníčko Praha, Pavel Nejedlý Jihlava, Radim Šrom Jihlava

 

Putovní pohár

Petr Klíma - Jihlava - Spitfire Mk.IXc - 78,83 b.

 

Cena "O nejlepšího mezka"

Luboš Vaňha - Jihlava - Bf 109E - 65,17 b.

 

Cena "Letadlo československých pilotů"

Petr Klíma - Jihlava - Spitfire Mk.IX c - 78,83 b.

 

Cena "O nejlepší vrtulník"

Petr Rod - Telč - OH-6 "Loach" - 51,33 b.

 

Antikačenka Cup

Radan Březa - Jesenice - SR-71A Blackbird

 

Cena diváků - letadla

1. Radan Březa - Jesenice - Pe-8

2. Radan Březa - Jesenice - SR-71A Blackbird

3. Petr Šourek - Jihlava - Me 410A-1

 

Cena diváků - technika

1. Jiří Chmelík - Jihlava - Sd.Kfz.6/3 Diana

2. Jiří Šrámek - Krátká Ves - M4A2 Sherman

3. Radim Šrom - Jihlava - Grille Ausf.H

 

Cena diváků - dioramata

1. Marek Šrámek (kadet) - Krátká Ves - Podzim 1944

2. Jiří Šrámek - Krátká Ves - Osvobození Prahy

3. Marek Šrámek (kadet) - Krátká Ves - Podhůří Kavkazu

 

Cena útěchy - letadla

Antonín Zajíček - Brtnice - Š-231 - 48,33 b.

 

Cena útěchy - technika

Petr Šourek - Jihlava - Wirbelwind - 59,33 b.

 

Akci podpořili - Pivovar Jihlava, Centropen Dačice

 

Výsledková listina ve Wordu ke stažení zde.

 
 

Portrét