Memoriál Gerharda Bratrschovského, 26.ročník - 22.10.2011
Memoriál Gerharda Bratrschovského
26.ročník
Kdy: sobota 22.10.2011
Kde: internát Vyšší policejní školy MV Jihlava, Březinovy sady 12/3, Jihlava
Ředitel soutěže: Leoš Licha
Bodovací soutěže
Kategorie I/Ib - senioři
1. Josef Dudycha - Brněnec - Avia B-33 - 88,83 b.
2. Josef Dudycha - Brněnec - LaGG-3 4.serja - 85,33 b.
3. Pavel Behenský - Brněnec - F-4J Phantom II - 80,50 b.
Kategorie I/Ib - kadeti
1. Vojtěch Semerád - Chotěboř - Fw 190D-9 - 57,17 b.
Kategorie I/Ic - senioři
1. Jiří Zelený - Brněnec - Mi-17 - 84,17 b.
2. Milan Hlavatý - Praha - Bell P-39 Airacobra Mk.I - 81,50 b.
3. Radan Březa - Jesenice - Zeppelin Staaken R.VI - 79,17 b.
4. Petr Šourek - Jihlava - Arado Ar 240A-02 - 77,00 b.
5. Vítr Málek - Pardubice - A.V.I.A. FL.3 - 73,83 b.
6. Jiří Zelený - Brněnec - Messerschmitt Me 263 - 73,50 b.
7. Jaroslav Voráček - Jihlava - Ambrosini S.A.I. 207 - 73,00 b.
8. Jaroslav Voráček - Jihlava - FIAT G.91 Pan - 67,97 b.
9. Pavel Petr - Brněnec - Heinkel He 162A-2 - 63,17 b.
Kategorie I/Ic - kadeti
Kategorie nebyla obsazena.
Kategorie II/IIa - senioři
1. Radim Šrom - Jihlava - T-55A - 96,00 b.
2. Jakub Florián - Ostrava - Hetzer - 94,00 b.
3. Pavel Behenský - Brněnec - Tiger I - 93,00 b.
4. Radan Březa - Jesenice - B1 "Centauro" - 80,00 b.
5. Milan Mynář - Třebíč - Daimler Dingo Mk.Ib - 71,00 b.
6. Milan Mynář - Třebíč - 10,5cm SiG 33 - 63,00 b.
7. Milan Mynář - Třebíč - 3-pd polní kanón vz.1902 - 60,00 b.
Kategorie II/IIa - kadeti
1. Vojtěch Semerád - Chotěboř - Sd.Kfz.171 Panther D
2. Marcela Floriánová - Ostrava - VW Brouk
Kategorie II/IIb - senioři
1. Jakub Florián - Ostrava - T-34/85
2. Pavel Zmeškal - Pelhřimov - Steyer 1500A
Kategorie II/IIb - kadeti
1. Jiří Šrámek - Krátká Ves - Sd.Kfz. 251/1 - 89,00 b.
2. Vojtěch Semerád - Chotěboř - T-34/76 - 82,00 b.
3. Jiří Šrámek - Krátká Ves - M4A3E8 Sherman - 73,00 b.
Kategorie II/IIc - senioři
1. Milan Hlavatý - Praha - Ford GPA - 91,00 b.
2. Milan Doležal - Jihlava - Sd.Kfz. 138M - 88,00 b.
3. Radim Šrom - Jihlava - Brummbär - 86,00 b.
4. Pavel Petr - Brněnec - Pz.Kpfw.V Panther Ausf.G - 83,00 b.
5. Petr Šourek - Jihlava - Sd.Kfz.11 + PaK 40 - 83,00 b.
Kategorie II/IIc - kadeti
1. Jiří Šrámek - Krátká Ves - M4A3(76)W Sherman - 81,00 b.
2. Miroslav Šrámek - Krátká Ves - KV-1 Ehkranami - 76,00 b.
3. Marek Ronovský - Praha - Sd.Kfz.251/22 Ausf.D - 75,00 b.
4. Miroslav Šrámek - Krátká Ves - Pz.Kpfw.IV F1 - 74,00 b.
5. Marek Šrámek - Krátká Ves - T-34/76 - 67,00 b.
6. Pavel Kuchař - Velký Beranov - Sd.Kfz.10 Demag D7 - 67,00 b.
7. Marek Šrámek - Krátká Ves -King Tiger - 65,00 b.
8. Tadeáš Spurný - Olomouc - BT-2 s dřevěnými pásy - 61,00 b.
9. Tadeáš Spurný - Olomouc - Sd.Kfz.162/1 Panzer IV - 59,00 b.
Putovní pohár za nejvyšší počet bodů v kategoriích letadel
Josef Dudycha - Brněnec - Avia B-33 - 88,83 b. - I/Ib
Cena "O Nejlepšího mezka"
Cena nebyla udělena.
Cena "Letadlo československých pilotů"
Josef Dudycha - Brněnec - Avia B-33 - 88,83 b. - I/Ib
Cena "O nejlepší vrtulník"
Jiří Zelený - Brněnec - Mi-17 - 84,17 b.
"Antikačenka Cup"
Radan Březa - Jesenice - Zeppelin Staaken R.VI - I/Ic
Cena diváků - letadla
1. Radan Březa - Jesenice - Zeppelin Staaken R.VI - I/Ic
2. Josef Dudycha - Brněnec - LaGG-3 4.serja - I/Ib
3. Josef Dudycha - Brněnec - Avia B-33 - I/Ib
Cena diváků - technika
1. Radim Šrom - Jihlava - T-55A - II/IIa
2. Tadeáš Spurný - Olomouc - BT-2 s dřevěnými pásy - II/IIc - kadet
3. Milan Mynář - Třebíč - 10,5cm SiG 33 - II/IIa
Cena diváků - dioramata
1. Jiří Chmelík (kadet) - Nové Veselí - Za soudruha Stalina
2. Milan Hlavatý - Praha - Účastníci zájezdu
3. Pavel Zmeškal - Pelhřimov - Jagdtiger jaro 1945
Cena útěchy - letadla
Pavel Petr - Brněnec - Heinkel He 162A-2 - 63,17 b. - I/Ic
Cena útěchy - technika
Milan Mynář - Třebíč - 3-pd polní kanón vz.1902 - 60,00 b. - II/IIa