Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Gerharda Bratrschovského, 25.ročník - 23.10.2010

30. 8. 2010

Memoriál Gerharda Bratrschovského

 

25.ročník veřejné bodovací soutěže plastikových modelářů

 

Datum konání: sobota 23.října 2010

 

Místo konání: internát Vyšší policejní školy MV Jihlava

 

Ředitel soutěže: Leoš Licha

 

Bodovací soutěže

 

Kategorie I/Ib senioři 

1.   Pavel Zmeškal, Pelhřimov - P-47D-30-RA - 88,33 bodů

2.   Jan Michálek, Jihlava - F8F-2 Bearcat - 80,00 bodů

3.   Jaroslav Voráček, Jihlava - Bf 109E-4/B - 71,67 bodů

4.   Lukáš Svoboda, Čáslav - I-16 Type 29 - 63,00 bodů

5.   Jiří Knitl, Jihlava - MiG-3 - 61,83 bodů

6.   Jiří Knitl, Jihlava - Avia S-199 - 59,83 bodů

7.   Jan Doležal, Žďár nad Sázavou - Beaufighter - 54,83 bodů

 

Kategorie I/Ib - kadeti

1.   Jakub Nedvěd, Praha - P-47D - 61,00 bodů

2.   Vojtěch Semerád, Chotěboř - Fw 190D-9 - 57,17 bodů

3.   Markéta Doležalová, Žďár nad Sázavou - Spitfire Mk.Vb - 36,50 bodů

 

Kategorie I/Ic - senioři

1.   Petr Klíma, Jihlava - Fokker E.III - 82,00 bodů

2.   Vít Málek, Pardubice - Praga E-241 - 78,17 bodů

3.   Milan Hlavatý, Praha - Beaufort Mk.I - 76,83 bodů

4.   Radovan Březa, Praha - Fw 200C - 75,00 bodů

5.   Miroslav Sýkora, Brněnec - I-16 - 74,83 bodů

6.   Lukáš Svoboda, Čáslav -F-14 Tomcat - 72,00 bodů

7.   Lukáš Svoboda, Čáslav -AH-64A - 68,00 bodů

8.   Vladimír Hendrych, Praha - Il-2 - 66,83 bodů

9.   Pavel Slavík, Jihlava - Tempest Mk.VI - 44,67 bodů

 

Kategorie I/Ic - kadeti

1.   Petr Puč, Praha - Hurricane Mk.IIb - 76,50 bodů

2.   Martin Vejbora, Jihlava - Me 163B - 73,16 bodů

3.   Filip Radmanovič, Praha - P-51B - 72,33 bodů

4.   Daniel Brtna, Praha - Avia S-199 - 55,50 bodů

5.   Miroslav Šrámek, Krátká Ves - B-25J - 55,33 bodů

 

Kategorie II/IIa - senioři

1.   Radim Šrom, Jihlava - Jagdpanther - 85,66 bodů

2.   Jaroslav Vymazal, Karviná - Stuka zu Fuss - 85,16 bodů

3.   Radim Šrom, Jihlava - M1A1 -85,00 bodů

4.   Jaroslav Vymazal, Karviná - Wespe - 84,33 bodů

5.   Martin Padevět, Praha - M3 Lee - 68,66 bodů

6.   Milan Mynář, Třebíč - T-26/BT-2 -59,33 bodů

7.   Milan Mynář, Třebíč - BT-7A - 57,00 bodů

 

Kategorie II/IIa - kadeti 

1.   Marek Zmeškal, Pelhřimov - Kübelwagen type 82 - 89,00 bodů

2.   Marek Ronovský, Praha - Pz.Kpfw.III - 85,66 bodů

3.   Miroslav Šrámek, Krátká Ves - LAV-25 Air Defence - 64,00 bodů

4.   Jiří Šrámek, Krátká Ves - Sd.Kfz.181 Tiger - 58,33 bodů

5.   Aleš Mokrý, Velká Losenice - Panther - 54,33 bodů

 

Kategorie II/IIb - senioři 

1.   Ondřej Smékal, Sokolov - Komatu G 40 - 82,00 bodů

2.   Ondřej Smékal, Sokolov - Tiger Ausf.E - 76,00 bodů

 

Kategorie II/IIc - senioři 

1.   Ondřej Smékal, Sokolov - Sd.Kfz. 9 Famo - 87,00 bodů

2.   Milan Doležal, Jihlava - Hetzer vyprošťovací - 80,00 bodů

3.   Petr Šourek, Jihlava - VW Type 60 - 78,00 bodů

 

Kategorie II/IIc - kadeti 

1.   Jan Čech, Praha - Cromwell - 80,00 bodů

2.   Matyáš Fultner, Praha - KV-2 - 77,00 bodů

3.   David Klíma, Jihlava - Panzer IV Aufs.J - 76,66 bodů

4.   Jan Tomášek, Praha -Dingo - 70,33 bodů

5.   Pavel Vosmok, Praha - Merkava - 69,83 bodů

6.   Jan Tomášek, Praha - Hummer - 68,66 bodů

7.   Jindra Doležal, Žďár nad Sázavou - T-72 - 64,00 bodů

8.   David Klíma, Jihlava - Panther Aufs.G - 59,17 bodů

9.   Marek Šrámek, Krátká Ves - Sd.Kfz.164 Nashorn - 52,33 bodů

 

Putovní pohár 

Pavel Zmeškal, Pelhřimov - P-47D-30-RA - 88,33 bodů

 

Cena "O nejlepšího mezka" 

Jaroslav Voráček, Jihlava - Bf 109E-4/B - 71,67 bodů

 

Cena "Letadlo českolovenských pilotů"

Vít Málek, Pardubice - Praga E-241 - 78,17 bodů

 

"Antikačenka Cup"

 Martin Vejbora, Jihlava - Me 163B - I/Ic - kadet

 

Cena diváků - letadla

1.   Radan Březa, Praha - Fw 200C - I/Ic

2.   Lukáš Svoboda, Čáslav - F-14 Tomcat - I/Ic

3.   Lukáš Svoboda, Čáslav - AH-64A - I/Ic

 

Cena diváků - technika

1.   Ondřej Smékal, Sokolov - Sd.Kfz. 9 Famo - II/IIc

2.   Marek Zmeškal, Pelhřimov - Kübelwagen Type 82 - II//IIa - kadet

3.   Radim Šrom, Jihlava - M1A1 - II/IIa

 

Cena diváků - dioramata

1.   Radan Březa, Praha - Kořist

2.   Pavel Zmeškal, Pelhřimov - Opel Olympia

3.   Ondra Doležal - kadet, Žďár nad Sázavou - Ruská zima

 

Cena útěchy - letadla

Pavel Slavík, Jihlava - Tempest Mk.VI - 44,67 bodů - I/Ic

 

Cena útěchy - technika

Milan Mynář, Třebíč - BT-7A - 57,00 bodů - II/IIa 

 
 

Portrét