Memoriál Gerharda Bratrschovského, 24.ročník - 24.10.2009
MEMORIÁL GERHARDA BRATRSCHOVSKÉHO
XXIV. ročník veřejné bodovací modelářské soutěže
Datum konání: sobota 24.10.2009
Místo konání: DDM Jihlava, Brněnská ulice
Ředitel soutěže: Leoš Licha
Bodovací soutěže
Kategorie I/Ib - senioři
- Pavel Zmeškal, Pelhřimov - P-47D-25 - 78,50 b.
- Pavel Behenský, Brněnec - Bf 109E-7 - 78,33 b.
- Jaroslav Voráček, Jihlava - MS-406 - 66,50 b.
- Jiří Knitl, Jihlava - Hansa Brandenburg D.I - 55,83 b.
- Jiří Knitl, Jihlava - F4U-1A - 53, 00 b.
- Petr Rod, Telč - Nieuport Ni-17 - 51,67 b.
Kategorie I/Ib - kadeti
- Václav Hubata, Pelhřimov - F6F-3 - 75,17 b.
- Monika Rodová, Telč - MiG-21PF - 57,00 b.
Kategorie I/Ic - senioři
- Jiří Zelený, Brněnec - L-60S Brigadýr - 78,50 b.
- Petr Klíma, Jihlava - Westland Whirlwind Mk.I - 77,67 b.
- Vít Málek, Pardubice - Nieuport Ni-23 - 77,50 b.
- Petr Šourek, Jihlava - Ar 240C-0 - 76,33 b.
- Vít Málek, Pardubice - Zlín Z-XII - 70,83 b.
- Petr Klíma, Jihlava - Avia BH-3 - 69,50 b.
- Miroslav Sýkora, Brněnec - Breda 27M - 68,67 b.
- Miroslav Sýkora, Brněnec - VT-52 Jeřáb - 61,17 b.
Kategorie I/Ic - kadeti
- Vojtěch Pokorný, Čtyřkoly - Me 163B - 62,33 b.
- Richard Gardlo, Jihlava - F4F-4 - 59,00 b.
- Jakub Svoboda, Jihlava - Avia BH-21 - 48,83 b.
- Michal Jirásek, Telč - La-5FN - 39,83 b.
- Lukáš Lang, Havlíčkův Brod - SPAD XIII - 33,83 b.
Kategorie II/IIa - senioři
- Pavel Behenský, Brněnec - Leopard 1/A4 - 92,33 b.
- Martin Kacafírek, Jihlava - Sd.Kfz.234/1 - 83,50 b.
- Radan Březa, Praha - SAM-6 - 72,33 b.
Kategorie II/IIa - kadeti
- Radim Šrom, Jihlava - Hetzer - 81,33 b.
- Tomáš Ira, pelhřimov - Jeep Willis MB - 80,17 b.
Kategorie II/IIb - senioři
- Pavel Zmeškal, Pelhřimov - Sd.Kfz.250/3 - 93,67 b.
- Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - U.S. M 20 - 83,00 b.
- Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - KV-1 - 79,50 b.
Kategorie II/IIb - kadeti
- Jan Rod, Telč - Kettenkrad - 51,83 b.
Kategorie II/IIc - senioři
- Milan Doležal, Jihlava - Jagdtiger - 81,00 b.
- Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - GMC-353 - 75,67 b.
- Petr Pokorný, Čtyřkoly - T-34/85 - 74,83 b.
- Milan Doležal, Jihlava - Sd.Kfz.10 - 72,17 b.
- Petr Šourek, Jihlava - Steyr 1500A - 67,50 b.
Kategorie II/IIc -kadeti
- Petr Vaněk, Častonín - T-34/85 - 76,00 b.
- Jan Pokorný, Čtyřkoly - Pz.Kpfw.Sd.Ah.116 - 63,67 b.
- Ondřej Ondráček, Telč - Panzer III - 61,33 b.
- David Klíma, Jihlava - Phanomën Granit 25H - 50,67 b.
- Richard Gardlo, Jihlava - Hummer - 40,83 b.
Specielní kategorie a trophy
Putovní pohár za nejvyšší počet bodů v kategoriích Ib a Ic
Jiří Zelený, Brněnec - L-60S Brigadýr - 78,50 b.
Cena "O nejlepší letadlo československých pilotů"
Jiří Zelený, Brněnec - L-60S Brigadýr - 78,50 b.
Cena "O nejlepšího mezka"
Pavel Behenský, Brněnec - Bf 109E-7 - 78,33 b.
Cena diváků - letadla
- Pavel Behenský, Brněnec - Bf 109E-7
- Václav Hubata, Pelhřimov - F6F-3
- Petr Šourek, Jihlava - Ar 240C-0
Cena diváků - technika
- Radan Březa, Praha - SAM-6
- Pavel Zmeškal, Pelhřimov - Sd.Kfz.250/3
- Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - U.S. M 20
Cena diváků - dioramata
- Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - Normandy Hedgerow
- Ondřej Ondráček, Telč - Na rozcestí
- Jaroslav Gežo, Uherské Hradiště - Pz.IV
Cena útěchy - letadla
Petr Rod, Telč - Nieuport Ni-17 - 51,67 b.
Cena útěchy - technika
Petr Šourek, Jihlava - Steyr 1500A - 67,50 b.