Memoriál Gerharda Bratrschovského, 23.ročník - 25.10.2008
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Memoriál Gerharda Bratrschovského, XXIII. ročník
25.10.2008
Kategorie I/Ib senioři
1. Jan Michálek, Jihlava - F/A-18F Super Hornet, 87,17 b.
2. Pavel Zmeškal, Pelhřimov - P-47D, 82,17 b.
3. Jiří Knitl, Jihlava - Hawker Typhoon, 71,17 b.
4. Jaroslav Voráček, Jihlava - Miles M-14 Magister, 71,00 b.
5. Jiří Knitl, Jihlava - Arsenal VG-33, 63,33 b.
Kategorie I/Ib kadeti
1. Petr Příhoda, Štoky - Ju 87G-2, 59,50 b.
2. Michal Jirásek, Telč - Re 2000 Falco, 33,17 b.
Kategorie I/Ic senioři
1. Petr Hromada, Šlapanov - P-51D, 83,67 b.
2. Jiří Zelený, Brněnec - P-47D, 79,17 b.
3. Michal Jaroš, Jihlava - Chinook HC.1, 79,00 b.
4. Jaroslav Voráček, Jihlava - Bf 109G-14AS, 73,00 b.
5. Miroslav Sýkora, Brněnec - Zlín Z-XII, 69,50 b.
6. Petr Šourek, Jihlava - Messerschmitt M 35b, 61,00 b.
7. Zdeněk Berka, Jihlava - MC.205 Veltro, 60,17 b.
8. Pavel Slavík, Jihlava - Whirlwind Mk.I, 54,50 b.
9. Leoš Licha, Jihlava - P-51B, 52,00 b.
10. Michal Jaroš, Jihlava - AH-1W, 50,00 b.
Kategorie I/Ic kadeti
1. Pavel Staněk, Červená Řečice - P-47D, 78,17 b.
2. Václav Hubata, Pelhřimov - F4U-1A, 71,83 b.
3. Tomáš Vejbora, Pelhřimov - F6F-5, 64,83 b.
4. Richard Gardlo, Jihlava - F4F-4, 52,83 b.
5. Michal Jirásek, Telč - Bf 109F-2, 32,50 b.
Kategorie II/IIa
1. Radan Březa, Praha - SA-2, 91,00 b.
2. Martin Kacafírek, Jihlava - SdKfz. 165, 73,17 b.
3. Albert Kováč, Jihlava - T-72M1, 69,33 b.
4. Václav Dvořák, Třebíč - Krupp Protze, 65,50 b.
5. Milan Mynář, Škrdlovice - Vickers Mk.VI, 59,33 b.
6. Albert Kováč, Jihlava - BVP-2, 57,83 b.
7. Milan Mynář, Škrdlovice - T-26, 56,83 b.
8. Albert Kováč, Jihlava - BVP-3, 56,50 b.
9. Václav Dvořák, Třebíč - Mader III, 54,67 b.
10. Milan Mynář, Škrdlovice - Vanatorul R-35, 53,17 b.
Kategorie II/IIa kadeti
1. Marek Zmeškal, Pelhřimov - Steyr 1500A/01, 90,00 b.
2. Radim Šrom, Jihlava - PZ.IIIL, 86,00 b.
3. Filip Barák, Třebíč - Kübelwagen Type 82, 78,83 b.
4. Petr Příhoda, Štoky - Tiger I, 42,50 b.
Kategorie II/IIb kadeti
1. Kateřina Hromadová, Šlapanov - Ferrari 156
Kategorie II/IIc senioři
1. Ondřej Staněk, Červená Řečice (kadet) - SdKfz.164, 79,16 b.
2. Lukáš Zuman, Černošice - Pz.IIIM, 57,33 b.
3. Lukáš Zuman, Černošice - Tiger II, 47,66 b.
Kategorie Dioráma - cena diváků
1. Marek Zmeškal, Pelhřimov (kadet) - Citroën 11CV
2. Petr Šourek, Jihlava - Helmute, kušuj a nepruď !
Putovní pohár Memoriálu Gerharda Bratrschovského za nejvyšší počet bodů v kategoriiích I/Ib, Ic
Jan Michálek, Jihlava - F/A-18F Super Hornet
Cena za nejlepšího "MEZKA"
Jaroslav Voráček, Jihlava - Bf 109G-14AS
Cena Minimali Productions
Ondřej Staněk, Červená Řečice (kadet) - SdKfz.164
Cena za nejlepší letadlo československých pilotů
Jiří Knitl, Jihlava - Hawker Typhoon
Cena pro nejmladšího účastníka
Kateřina Hromadová, Šlapanov - Ferrari 156
Cena diváků - letadla
Jan Michálek, Jihlava - F/A-18F Super Hornet
Cena diváků - technika
Radan Březa, Praha - SA-2
Cena útěchy
Michal Jaroš, Jihlava - AH-1W