Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Štít města Jihlavy, 42.ročník - 25.3.2017

31. 12. 2016

logo-kpm-jihlava.jpg

 

 

Výsledková listina soutěže

O ŠTÍT MĚSTA JIHLAVY, 42.ročník

25.3.2017

 

S1 - letadla 1:32 a větší

1. Tomáš Mašek - Vyškov - A6M2b

2. Tomáš Pelej - KPM Znojmo - F-16C Block 50

3. Tomáš Kloubec - Brno - P-51D

 

S2 - letadla vrtulová a bezmotorová 1:48

1. Martin Rychlý - KPM Velký Beranov - A-1H Skyraider

2. Lukáš Rychlý - KPM Velký Beranov - Swordfish Mk.I

3. Radek Kurka - TNMC Třebíč - Wyvern S.4

 

S3 - letadla proudová a raketová 1:48

1. Lukáš Rychlý - KPM Velký Beranov - F-15I Ra´am

2. Tomáš Pelej - KPM Znojmo - F-14A Tomcat

3. Jaromír Balák - MiG-21R

 

S4 - letadla vrtulová a bezmotorová 1:72

1. Rudolf Kalivoda - KPM Velký Beranov - AH-130H Spectre

2. Radan Březa - Jesenice - TB-3 Aviamatka

3. Vladimír Komínek - He 177A-5

 

S5 - letadla proudová a raketová 1:72

1. Zdeněk Slavík - Jindřichův Hradec - F-8 Crusader

2. Radan Březa - Jesenice - Su-27UB

3. Filip Nejdl - KPM Mariánské Lázně - Sea Venom FAW.21

 

S6 - letadla 1:144

1. Roman Soudek - KPM Jindřichův Hradec - L-39ZA

2. Libor Nezbeda - Jindřichův Hradec - Spitfire Mk.IX

 

S7 - letadla civilní bez rozdílu měřítka

1. Jiří Zelený - KPM Brněnec - 3x Avia B-122

2. Milan Hlavatý - Praha - Z-50LS

3. Kuba Jirásek - Pardubice - A380-800

 

S8 - vrtulníky 1:48 a větší

1. Martin Rychlý - KPM Velký Beranov - CH-53E

2. Milan Pospíšil - Medvědi od Kolína - CH-34

3. Petr Kopič - Bakov n/J - CH-53E

 

S9 - vrtulníky 1:72 a menší

1. Miloš Khail - MH-60 Knighthawk

2. Zdeněk Uj - Hlinsko v Čechách - UH-1G

3. Kuba Jirásek - Pardubice - Hughes 500D

 

S10 - pásová a kolopásová vozidla 1:35

1. Roman Urbánek - Praha - M60 Starship

2. Jaroslav Novák - Jihlava - T-72M4CZ+KMT6

3. Radim Šrom - KPM Jihlava - Tiger II

 

S11 - kolová vozidla 1:35

1. Jaroslav Novák - Jihlava - Buffalo MPCV Slat

2. Roman Urbánek - Praha - Husky VMMD

3. Ondřej Švejda - Tatra 815VT + P-50N

 

S12 - pásová a kolopásová vozidla 1:48

1. Ondřej Smékal - Olomouc - Sd.Kfz.10 Demag D7

2. Jan Ambrož - KPM Brno - Marder III

3. Milan Tihlařík - Pz.IV 88mm FlaK

 

S13 - kolová vozidla 1:48

1. Pavel Zmeškal - Pelhřimov - Steyr 1500A/01

2. Zdeněk Hanzal - KPM Znojmo - Steyr 1500A

3. Milan Pospíšil - Medvědi od Kolína - Ford 9N Mototug

 

S14 - pásová a kolopásová vozidla 1:72

1. Ondřej Smékal - Olomouc - M3 Halftruck

2. Roman Urbánek - Praha - T-14 Armata

3. Milan Pospíšil - Medvědi od Kolína - Merkava Mk.III

 

S15 - kolová vozidla 1:72

1. Roman Urbánek - Praha - M65 Atomic Annie

2. Ondřej Smékal - Olomouc - ABM 42

3. Igor Homola - KPM Brněnec - PA-II Želva

 

S16 - civilní vozidla bez rozdílu měřítka

1. Erik Vrzal - KPM Velký Beranov - Fiat 806 Grand Prix

2. Jan Merhaut - KPM Zdice - Wolf WR1 Ford F1

3. Zdeněk Hanzal - KPM Znojmo - Zetor 8011

 

S17 - dioramata 1:35

1. Pavel Macků - Horní Skrýchov - Život je otázkou priorit

2. Roman Fittl - KPM JIndřichův Hradec - PaK 43/3 L/71

3. Pavel Böhm - KPM České Budějovice - Normandie

 

S18 - dioramata 1:48

1. Milan Košek - L-159 Afghánistán

2. Vladimír Zindulka - Šumperk - Inspekce gen. Guderiana

3. Čeněk Roubal - Bechyně - Cesta do Pravěku

 

S19 - dioramata 1:72

1. Marek Zindulka - Šumperk - Bridge too small......

2. Jakub Florián - Old Stars Ostrava - Zdař Bůh

3. Vladimír Zindulka - Šumperk - Dragon Vagon

 

S20 - figurky a busty

1. Petr Foršt - KPM Jindřichův Hradec - Chvilka na cigaretu

2. Martin Řezníček - Náměšť n/O - Templář v Jeruzalémě

3. Jakub Florián - Old Stars Ostrava - Stalingrad

 

S21 - lodě

1. Václav Malík - KPM Písek - HMCS Snowberry

2. Vítězslav Houda - SPL Liberec - Bismarck

3. Petr Vodička - KPM Brněnec - Admiral Graf Spee

 

S22 - ostatní

1. Petr Švihovec - PMC Praha - StuG. VII ZX 67

2. Roman Urbánek - Praha - Nanta XW-2

3. Milan Doležal - KPM Jihlava - Karosa ŠL-11

 

S23 - papírové modely

1. Filip Koudelka - UNK 320

2. Josef Kopecký - LIAZ 18.92 XA

3. Ladislav Holásek - Rypadlo ZTS DH-112

 

ŽÁKOVSKÉ KATEGORIE

Z1 - letadla 1:72 a menší

1. Petr Horký - KPM Velký Beranov - Bf 110C-2

2. Kryštov Kanda - KPM Týn n/V - Bf 110G-2

3. Martin Štrbák - KPM Týn n/V - Bf 110C-2

 

Z2 - letadla 1:48 a větší

1. Rudolf Kalivoda - KPM Velký Beranov - A-1H Skyraider

2. Martin Štrbák - KPM Týn n/V - Avia 223

3. Sebastian Vrzal - KPM Velký Beranov - P-51D

 

Z3 - technika 1:72 a menší

1. Kryštof Kanda - KPM Týn n/V - AS-42 Sahariana

2. Martin Charvát - KPM Velký Beranov - Opel Blitz

3. Vojtěch Procházka - Hobby centrum Praha 4 - SU-152

 

Z4 - technika 1:48 a větší

1. Josef Vinš - Jindřichův Hradec - Caterpillar D7

2. Vojtěch Zima - KPM České Budějovice - T-34/76

3. Milan Mašek - KPM České Budějovice - Smerch

 

Z5 - dioramata

1. Marcela Floriánová - Old Stars Ostrava - Afrika 1942

2. Jakud Dvořák - Jihlava - Zima 1944

3. Kryštof Kanda - KPM Týn n/V - Semovente M40

 

Z6 - ostatní

1. Martin Charvát - KPM Velký Beranov - Trabant 601

2. Josef Vinš - Jindřichův Hradec - WsPzsw I

3. Kateřina Hromadová - Havlíčkův Brod - Corvetta LMS

 

TROPHY

Cena Pavla Slavíka "Nejlepší letecký školák"

Kuba Jirásek - Pardubice - Pilatus PC-21

 

Cena "Neproletí!"

Aleš Zmrhal - TNMC Třebíč - 2K12 Kub

 

Cena "Exotické označení"

David Koktavý - KPM Brno - Vultee V-11

 

Cena Milana Voráčka "Štít Davidův"

Lukáš Rychlý - KPM Velký Beranov - F-15I Ra´am

 

Cena "Ježkovy Voči"

Vladimír Komínek - BV 222A Wiking

 

Cena Czech Spitfire Clubu

Jiří Novák - KPM Bluenavels Tábor - Spitfire Mk.Vb

 

Cena KPM Znojmo - žáci

Tadeáš Švec - Náměšť n/O - Spitfire Mk.V

 

Cena Modeláře - letadla 1:72

Vojtěch Procházka - Hobby centrum Praha 4 - P-47D Thunderbolt

 

Cena Modeláře - letadla 1:48

Roman Svoboda - KPM Velký Beranov - Spitfire Mk.XIVc

 

Cena Modeláře - technika 1:72

Pavel Huk - KPM Velký Beranov - Tiger II

 

Cena Modeláře - technika 1:35

Martin Charvát - KPM Velký Beranov - Sd.Kfz.251/1

 

Cena Attack Hobby Kits

1. Ondřej Smékal - Olomouc - Pz.II Ausf.C

2. Roman Urbánek - Praha - T-14 Armata

3. Jiří Kunst - NoDong-1

 

Cena Plastic Planet

1. Josef Vinš - Jindřichův Hradec - Caterpillar D7

2. Zdeněk Slavík - Jindřichův Hradec - WLA 750

3. Milan Ježek - T-35

 

Cena "O nejlepší figurku"

Martin Řezníček - Náměšť n/O - Římský centurion

 

Cena Hotelu Gustav Mahler

Vojtěch Albrecht - KPM Jindřichův Hradec - Ju 52/3m

 

Cena Jiřího Knitla "Hawker´s Gold"

Filip Nejdl - KPM Mariánské Lázně - Hawker Hunter T.7

 

Cena "Ocelová ZOO"

David Bednář - Karviná - Tiger I

 

Cena "O nejlepšího Delfína"

Radek Kurka - TNMC Třebíč - L-29 Delfín

 

Cena firmy Eduard - žáci

Mikuláš Kurka - KPM Velký Beranov - F6F-5 Hellcat

 

Cena firmy Eduard - senioři

Pavel Zimandl - KLPM - Fokker Dr.I

 

Cena "70.výročí založení čs. výsadkového vojska"

Vojtěch Albrecht - KPM JIndřichův Hradec - Ju 52/3m

 

Cena Old Stars Ostrava

Josef Kopecký - Škoda RTO 706 Lux

Jiří Ptáčník - KPM České Budějovice - E-25

Roman Fittl - KPM Jindřichův Hradec - Východní fronta 1943

 

Cena diváků - letadla

Rudolf Kalivoda - KPM Velký Beranov - AH-130H Spectre

 

Cena diváků - technika

Ondřej Švejda - Tatra 815VT + P-50N

 

Cena diváků - dioramata

Pavel Macků - Horní Skrýchov - Život je otázkou priorit

 

Cena pro nejmladšího účastníka

Vojtěch Bašta - Jihlava - 8 let

 

Putovní pohár - Best of Show letadla

Petr Sklenář - MK Křenovice - MiG-23MF

 

Putovní pohár - Best of Show technika

Jan Ambrož - KPM Brno - Marder III

 

Výsledková listina ke stažení ve ve Wordu najdete zde.

 

 

Hlavní mediální partner             modelar_logo.jpg

 

 

 

Mediální partneři                logo-pp.jpg

                                                                      

logo-radia.jpg

 

 

 

 

 

 

 

logo_novinky_new.jpg

 

 

 

Sponzoři

 

logo-special-hobby.jpg    

 

                  jezek_new_logo.jpg          

 

logo_eduard_v8_okraj.png

 

Partneři      

 

hotel.jpg         

 

novy-znak-spolku.jpg      sp-vzkaz-barevny.jpg